محصولات کولاک

یکی از محصولات کولاک شرق، سودا می باشد که با نام تجاری کولاک سودا به بازار عرضه می گردد.کولاک سودا نیز که گازدار شده وبا بیکربنات سدیم غنی سازی می شود. این نوع آب در دنیا بسیار طرفدار داشته و به عنوان نوشیدنی جایگزین شربت های حاوی شکر و نوشابه های گازدار شده است.
کولاک سودا همچنین مصرف داروئی داشته چنانچه بیشتر مردم آن را جهت رفع درد معده و رفع سوء هاضمه استفاده می کنند. در ضمن این نوشیدنی دارای خواص ضد تهوع نیز بوده و برای افرادی که به یبوست و سنگ کیسه صفری و بیماران قلبی و عروقی مبتلا هستند بسیار مفید می باشد.لازم به ذکر است خواص درمانی اشاره شده در طی تحقیقات انجام شده در دانشگاه های معتبر دنیا به اثبات رسیده است.
پروسه تولید کولاک سودا گاز دی اکسید کربن به آب بر گرفته از چشمه های طبیعی دامنه سهند اضافه شده و با بیکربنات سدیم غنی سازی می شود. در حال حاضر این محصول بدون طعم ارائه می گردد.کولاک سودا به آب گازدار نیز مشهوراست.با باز شدن درب کولاک سودا وآزاد شدن گاز آن به همراه صدایش از مشخصه های این محصول می باشد. یکی از مزایای کولاک سودا این است که میتوان آن را بجای آب معمولی نوشید،مضاف بر اینکه برخلاف بعضی نوشابه های گازدار، بدون شکر است.

دانلود کاتالوگ محصولات کولاک

توجه داشته باشید فرمت این فایل PDF می باشد، کاتالوگ با فرمت JPG از تب بعدی مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید صفحات کاتالوگ به صورت جداگانه آپلود شده اند

سوالات متداول در مورد آب سودا کولاک

نحوه سفارش محصولات کولاک چگونه است؟

با واحد فروش شرکت پرشین بانژ تماس بگیرید و اطلاعات به روز را دریافت کنید.

نحوه پرداخت خرید محصولات به چه صورت میباشد.

پس از عقد قرارداد با شرکت بارگام بانژ نحوه پرداخت برحسب هماهنگی با مشتری اعلام میگردد.

آیا می توان برای این محصول به صورت نمایندگی عقد قرارداد کنیم؟

بله این امکان وجود دارد و تنها کافیست با بخش مویرگی وبسایت بارگام بانژ تماس بگیرید.