Wonderlife

محصولات واندرلایف

کاتالوگ واندرلایف

Wonderlife

محصولات واندرلایف

دانلود کاتالوگ محصولات واندرلایف

محصولات واندرلایف


شرکت توسعه و پخش بارگام بانژ عرضه کننده نوشابه انرژی زای ویتامین c واندرلایف در دو نوع رژیمی و غیررژیمی فاقد شکر و مولتی ویتامین واندرلایف درطعم های انبه، کیوی، پرتقال و انار می باشد.

این نوشیدنی ها مناسب برای تمام سنین است ، بخصوص مناسب برای نوجوانان و ورزشکاران که به انرژی بیشتری نیاز دارند.

این نوشیدنی ها با افزایش کافئین و کربوهیدرات، ریتم بدن را بهبود می بخشند عملکرد اندام ها را بالا برده و باعث شادابی و سرزندگی و احساس بهتر در فرد می شوند.

افرادی که تحت شرایط رژیم های سخت قرار دارند با مصرف این نوشیدنی های حاوی ویتامین می توانند نیاز روزانه خود به املاح و ویتامین ها را تامین نمایند.

همچنین مصرف ویتامین سی می تواند مقاومت بدن در مبارزه با عفونت ها را بالا ببرد.

توجه داشته باشید که انتخاب انرژی زای نامرغوب و بی کیفیت می تواند اثرات نامطلوبی بر روی وضعیت عمومی بدن استخوان ها و دندان ها داشته باشد.


مولتی ویتامین ها همانطور که از اسمشان پیداست با توجه به ساختار خود مواد مغذی موردنیاز بدن را موجود دارند و از آنجا که مصرف روزانه ی غذاها، میوه و سبزیحات نمی تواند کلیه ویتامین های بدن را تامین نماید از این رو مصرف مولتی ویتامین ها در دنیای امروز توصیه می شود.کمبود ویتامین عوارض روانی همچون افسردگی، بی حالی و بی حوصلگی را نیز در پی دارد و استفاده از آن ها به کاهش اضطراب و استرس کمک میکند.

مولتی ویتامین های واندرلایف با دارا بودن ویتامین ها و املاح معدنی و نیز مزه دلچسب میوه ها درکنار مصرف غذاهای سالم به عنوان مکمل، املاح و ویتامین های بدن را تامین می نماید، کمبود مواد مغذی را جبران نموده، ایمنی بدن را افزایش می دهد و اینگونه به سلامتی و تندرستی بدن شما کمک کند.

ویتامین سی واندرلایف همچون یک آنتی اکسیدان قوی عمل میکند و باعث ساخته شدن کلاژن می شود و برای حفظ و تداوم زیبایی پوست بسیار ضروری است کمبود این ویتامین می تواند باعث کبودی پوست خونریزی لثه ها ، خشکی و چروک شدن پوست و حتی ریزش مو شود.ویتامین سی واندرلایف به سلامت و عملکردعمومی بدن کمک میکند به سالم سازی ساختار پوست ، مو و استحکام استخوان ها و دندان ها کمک میکند همچنین از ابتلا به سرماخوردگی پیشگیری میکند.

داشتن موهای سالم

برای داشتن موهای قوی، سالم و درخشان مصرف مولتی ویتامین ها موثر است که به حفظ رنگ طبیعی موها کمک کرده و از سفید شدن زود به هنگام آنها جلوگیری میکند.

افزایش سطح انرژی بدن

با افزایش متابولیسم ،تمرکز و عملکرد بدن را افزایش داده و همچنین با سم زدایی آن به افزایش سطح انرژی، رفع خستگی و بی حالی کمک میکند.

حفظ سلامت پوست

محصولات واندرلایف با داشتن آنتی اکسیدان قوی، به آبرسانی پوست، درخشندگی و روشن شدن آن، پیشگیری از افتادگی پوست و جوانسازی آن و حتی کاهش حلقه های تیره زیر چشم کمک می نماید.

پیشگیری از بیماری ها

به پیشگیری از بالا رفتن کلسترول کمک می نماید، از لخته شدن خون جلوگیری میکند و خطر سکته مغزی را کاهش می دهد ،ترمیم سلول‌های آسیب دیده، ترمیم سریعتر زخمها،کاهش عوارض کم خونی و همچنین عوارض پوکی استخوان از مزایای مصرف این ویتامین هاست.