Original drink

نوشیدنی اورجینال

دانلود کاتالوگ نوشیدنی اورجینال

Original drink

نوشیدنی اورجینال

دانلود کاتالوگ نوشیدنی اورجینال

شرکت توسعه و پخش بارگام بانژ عرضه کننده محصولات نوشیدنی اورجینال با ترکیب تخم شربتی طعم دارشده با میوه های توت فرنگی، انبه، انگور، بلوبری، طالبی، پرتقال وهلو، همچنین نوشیدنی اورجینال با تکه های نارگیل و نوشیدنی با تکه های آلوئه ورا می باشد.

نوشیدنی طالبی با تکه های نارگیل و توت فرنگی نیز ازدیگر نوشیدنی های عرضه شده دراین بازاراست.

محصولات نوشیدنی اورجینال حاوی تکه های نارگیل و آلوئه ورا با کبد چرب مبارزه می کنند.

این نوشیدنی ها علاوه بر کیفیت بالا یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین نوشیدنی های بازارمی باشد.

نوشیدنی تخم شربتی به افزایش روحیه و سطح هورمون های بدن کمک کرده و راه حلی ساده برای رفع اضطراب و استرس می باشد.

تخم شربتی، نوشیدنی سالم و کاملا مغذی است که نوشیدنی های تخم شربتی اورجینال با طعم های متفاوت ازمیوه های تازه و خوشمزه علاوه بررفع تشنگی فشار خون را درحالت طبیعی حفظ می کند.

نوشیدنی اورجینال با تکه های نارگیل نوشیدنی سالم و آبرسان است که دارای قند طبیعی برای بهبود انرژی بدن است.

 

برخلاف سایر نوشیدنی ها که به علت ترکیب با مواد اسیدی برای دندان ها مضرهستند، نوشیدنی های تخم شربتی اورجینال به علت داشتن خواص ضد باکتریایی باعث از بین رفتن بوی بد دهان می شود.

تخم شربتی پراز فیبر بوده که پس از ورود به معده باعث احساس سیری درفرد و کاهش اشتها و جلوگیری از پرخوری می شود وعلاوه براین سیستم گوارشی بدن را پاکسازی می نماید.

اگر سطح استرس شما بالاست، یک نوشیدنی پرازتخم شربتی یک راه حل ساده و سریع برای کاهش اضطراب است. مصرف منظم تخم شربتی می‌تواند به کاهش افسردگی، افزایش شادی و کاهش سطح هورمون‌های استرس در بدن کمک کند.

نوشیدنی اورجینال با تکه های آلوئه ورا برای درمان زخم معده موثراست و خواص ضد سم زدایی طبیعی دارد.

سیستم گردش خون را از انواع آلودگی های مربوط به مصرف داروهای شیمیایی یا مصرف سیگار، آلودگی هوا و آلودگی مواد غذایی پاک می کند و باعث بهبود گردش خون می شود.

تکه های آلوئه ورا به عنوان یک مسهل عمل می نمایند و به درمان سندروم روده تحریک پذیرکمک میکنند.

آب نارگیل دارای ریز مغذی هاییست که مصرف آن ها برای سلامتی بسیار مهم است بنابراین با بهبود سیستم دفاعی ، سلامتی بدن را تضمین و بیماری ها را دور میکند.

.اورجینال با تکه های نارگیل

خاصیت پاکسازی دارد و برای همین حرکات روده را تسهیل می بخشد.سنگ کلیه را درمان می نماید. آب نارگیل سم زدایی کبد را سرعت می بخشد سرشاراز ویتامین سی بوده و در افراد میگرنی حملات میگرن را کاهش می دهد.آب نارگیل به درمان کم خونی کمک می کند.

اورجینال با تکه های آلوئه ورا

آب آلوئه ورا خواص ضد پیری دارد پوست را نرم و تازه و روشن میکند. نوشیدن آب آلوئه ورا ویتامین هایی چون B12 , C , E و مواد معدنی مهم برای بدن مثل اسید فولیک را تامین می نماید.

نوشیدنی تخم شربتی

میزان آهن، ویتامین سی، امگا 3 و کلسیم موجود در نوشیدنی تخم شربتی چندین برابرسایرمواد غذایی است، در کاهش چربی خون کاملا موثرعمل می کند. برای درمان بیماری‌های تنفسی مفید می‌باشند. مخلوط آن با عسل در درمان آسم، سرفه، سرماخوردگی، آنفلوانزا و برونشیت موثر است.

رفع عطش

نوشیدنی های اورجینال بدن را هیدراته و آبرسانی نموده و با رفع عطش و تشنگی زیاد می توانند انتخاب مناسبی باشند برای ورزشکاران، کوهنوردان یا افرادی که علاقه کمتری به خوردن آب دارند.