Wonderlife

محصولات واندرلایف

کاتالوگ واندرلایف

Wonderlife

محصولات واندرلایف

دانلود کاتالوگ محصولات واندرلایف

محصولات واندرلایف


 محصولات واندرلایف در دو نوع رژیمی و غیررژیمیه فاقد شکر و مولتی ویتامین واندرلایف درطعم های انبه، کیوی، پرتقال و انار عرضه شده توسط شرکت توسعه و پخش بارگام بانژ می باشد.

این نوشیدنی ها مناسب برای تمام سنین است ، بخصوص مناسب برای نوجوانان و ورزشکاران که به انرژی بیشتری نیاز دارند.

محصولات واندرلایف با افزایش کافئین و کربوهیدرات، ریتم بدن را بهبود می بخشند عملکرد اندام ها را بالا برده و باعث شادابی و سرزندگی و احساس بهتر در فرد می شوند.

افرادی که تحت شرایط رژیم های سخت قرار دارند با مصرف این نوشیدنی های حاوی ویتامین می توانند نیاز روزانه خود به املاح و ویتامین ها را تامین نمایند.

همچنین مصرف ویتامین سی می تواند مقاومت بدن در مبارزه با عفونت ها را بالا ببرد.

توجه داشته باشید که انتخاب انرژی زای نامرغوب و بی کیفیت می تواند اثرات نامطلوبی بر روی وضعیت عمومی بدن استخوان ها و دندان ها داشته باشد.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.


مولتی ویتامین ها همانطور که از اسمشان پیداست با توجه به ساختار خود مواد مغذی موردنیاز بدن را موجود دارند و از آنجا که مصرف روزانه ی غذاها، میوه و سبزیحات نمی تواند کلیه ویتامین های بدن را تامین نماید از این رو مصرف مولتی ویتامین ها در دنیای امروز توصیه می شود.کمبود ویتامین عوارض روانی همچون افسردگی، بی حالی و بی حوصلگی را نیز در پی دارد و استفاده از آن ها به کاهش اضطراب و استرس کمک میکند.

محصولات واندرلایف من جمله مولتی ویتامین های واندرلایف با دارا بودن ویتامین ها و املاح معدنی و نیز مزه دلچسب میوه ها درکنار مصرف غذاهای سالم به عنوان مکمل، املاح و ویتامین های بدن را تامین می نماید، کمبود مواد مغذی را جبران نموده، ایمنی بدن را افزایش می دهد و اینگونه به سلامتی و تندرستی بدن شما کمک کند.

ویتامین سی واندرلایف همچون یک آنتی اکسیدان قوی عمل میکند و باعث ساخته شدن کلاژن می شود و برای حفظ و تداوم زیبایی پوست بسیار ضروری است کمبود این ویتامین می تواند باعث کبودی پوست خونریزی لثه ها ، خشکی و چروک شدن پوست و حتی ریزش مو شود.ویتامین سی واندرلایف به سلامت و عملکردعمومی بدن کمک میکند به سالم سازی ساختار پوست ، مو و استحکام استخوان ها و دندان ها کمک میکند همچنین از ابتلا به سرماخوردگی پیشگیری میکند.

داشتن موهای سالم

برای داشتن موهای قوی، سالم و درخشان مصرف مولتی ویتامین ها موثر است که به حفظ رنگ طبیعی موها کمک کرده و از سفید شدن زود به هنگام آنها جلوگیری میکند.

افزایش سطح انرژی بدن

با افزایش متابولیسم ،تمرکز و عملکرد بدن را افزایش داده و همچنین با سم زدایی آن به افزایش سطح انرژی، رفع خستگی و بی حالی کمک میکند.

حفظ سلامت پوست

محصولات واندرلایف با داشتن آنتی اکسیدان قوی، به آبرسانی پوست، درخشندگی و روشن شدن آن، پیشگیری از افتادگی پوست و جوانسازی آن و حتی کاهش حلقه های تیره زیر چشم کمک می نماید.

پیشگیری از بیماری ها

به پیشگیری از بالا رفتن کلسترول کمک می نماید، از لخته شدن خون جلوگیری میکند و خطر سکته مغزی را کاهش می دهد ،ترمیم سلول‌های آسیب دیده، ترمیم سریعتر زخمها،کاهش عوارض کم خونی و همچنین عوارض پوکی استخوان از مزایای مصرف این ویتامین هاست.