Torshi Sevan

لواشک ترشی سون

کاتالوگ لواشک ترشی سون

Torshi Sevan

لواشک ترشی سون

دانلود کاتالوگ لواشک ترشی سون

لواشک ترشی سون

 لواشک ترشی سون از برند محصولات شرکت ترشی کام می باشد که توسط شرکت توسعه پخش بارگام بانژ عرضه می شود.

لواشک یک خوراکی با مزه ترش و شور و گاهی اوقات ملس است که از شیرهٔ غلیظ‌ شده و قوام‌ آمدهٔ میوه‌هایی همچون آلوچه، زردآلو ،آلو، سیب، قیسی، کیوی، توت سیاه، آلبالو، و امثال آن تهیه می‌شود.

لواشک سالم و باکیفیت لواشکی است که رنگ آن به رنگ طبیعی میوه های به کار رفته در تهیه آن باشد.

دارای بو و مزه و رنگ طبیعی و بدون اغراق باشد و بو و مزه مانند ترشیدگی، سوختگی یا کپک زدگی نداشته باشد.

همچنین در لواشک مواد خارجی مانند تکه های پوست میوه، هسته، دانه و دم میوه، برگ، خاک و شن، کاه و… وجود نداشته باشد.

ضخامت ورقه لواشک باید یکنواخت باشد.

محصولات ترشی سون با کیفیت ارگانیک و عالی تهیه و تولید شده و به کشورهای اروپایی ، آسیایی و کشورهای خاورمیانه صادر می گردد.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

لواشک به دلیل اینکه از میوه‌ ها تهیه می‌شود، حاوی مواد مغذی مانند فیبر، مواد معدنی، فسفر، کلسیم ، آهن و انواع ویتامین هاست. بنابراین می‌تواند با خستگی و مشکلات مربوط به سلامتی مبارزه کرده و اینگونه به افزایش سلامتی بدن کمک نماید.

لواشک حاوی فیبر طبیعی است. فیبر موجود در لواشک روند هضم را بهبود می بخشد و دستگاه گوارش را پاکسازی و از بیماری هایی مانند یبوست و سایر مشکلات مثانه جلوگیری می کند.

لواشک آلو ضد ویروس و ضد باکتری است. لواشک آلو موجب تحریک حرکات روده شده و یبوست را درمان می‌کند. درمان کم خونی و ناراحتی‌های معده و گوارش از جمله خواص دیگر این لواشک است.

 لواشک زغال اخته می‌تواند به عنوان یک خواب آور عمل کرده و از آن می توان برای رفع و درمان عفونت مجاری ادراری استفاده نمود.

لواشک های تهیه شده از سیب کمکی برای درمان مشکلات کبدی است.بنابراین نوع میوه‌ای که لواشک از آن تهیه می‌شود تعیین کننده نوع ویتامین‌ها و مواد مغذی موجود در لواشک و در نتیجه خواص لواشک است.

خواص درمانی

برای کاهش تب، کنترل فشارخون و ضربان قلب، تسکین درد های روماتیسمی و مفصلی لواشک زرشک مصرف نمایید.

رفع اختلالات خواب

اگر دچار اختلالات خواب هستید و خواب منظمی ندارید، برای رفع بی خوابی خود مصرف مقداری لواشک زغال اخته می تواند کمک کننده باشد.

سلامت پوست

وجود مقادیر بالایی از فیبر در لواشک موجب دفع سموم از بدن شده و این دفع سموم بر روی پوست اثر مثبت داشته و باعث بهبود سلامت پوست می‌شود.

بهبود هضم غذا

لواشک موجب بهبود هضم مواد غذایی شده و می‌تواند عملکرد دستگاه گوارش را تقویت کند و از یبوست پیشگیری کند.