تحلیل-و-ارزیابی

تحلیل و ارزیابی محصول

تحلیل و ارزیابی محصول در شرکت بارگام بانژ به فرآیندی گفته می‌شود که در نتیجه آن کسب و کاری شکل می‌گیرد و محصولی به فروش می رسد و ارزیابی صحیح موجب دوام و سودآوری این کسب و کار می‌شود. در آموزش هک رشد یکی از فاکتورهایی که در نظر گرفته می شود ارزیابی محصول می باشد. ارزیابی صحیح محصول می تواند به رشد هر چه سریع تر کسب و کار کمک کند. پس از انتخاب محصول، باید تحقیقات گسترده‌ای انجام و تمامی معیارها با توجه به اهداف سازمان بررسی شود تا محصول بتواند در ارزیابی، نمره قبولی دریافت کند و وارد خط تولید شود.

اطلاعاتی که در تجزیه و تحلیل بازار به دست می آید برای ایجاد راه کارهای استراتژیک مناسب است و راهبرد کلی را مشخص می کند ولی اطلاعات تحقیقات بازار در حدی است که بتوان در بازاریابی محصولات از آن استفاده کرد.

اقدامات قبل از فروش محصول

معرفی محصول جدید به بازار، یکی از چالش‌برانگیزترین اقداماتی است که در مجموعه بارگام بانژ انجام میشود. از فرایند انتخاب و تولید محصول یا خدمات جدید گرفته تا نحوه‌ی ارائه‌ی محصول به مخاطب، همگی نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی دارند. چگونه محصول جدید و متناسب با نیاز مشتری طراحی کنیم؟ چگونه محصول خود را معرفی کنیم؟ چگونه یک محصول جدید را بفروشیم؟ پاسخ سوال‌های این‌چنینی را قبل از ارائه‌ی محصول به بازار توسط تیم بارگاتم بانژ به دست خواهد آمد.

باید مخاطبان هدف خود را بشناسیم. این امر بسیار مهم است. زیرا کانال‌ها و اطلاعاتی که برای برقراری ارتباط به کار می‌برید، ممکن است برای یک گروه با ویژگی جمعیتی خاص جذاب باشد و برای گروه دیگری مؤثر نباشد. تعریف واضح مخاطبان هدف در بازاریابی، راهنمای خوبی است، ثبات پیام‌رسانی را تسهیل می‌کند و باعث می‌شود که با مشتریان خود ارتباط واقعی داشته باشید.

اقدامات-قبل-از-فروش
فروش-و-توزیع-محصول

فروش و توزیع محصول

فروش به معنای تعویض کالا یا خدمات با پول یا خدمات دیگر است، و این اصلی ترین راه تولید ثروت در یک کسب و کار می باشد. این روش در طول تاریخ تاثیرات مهمی بر روی کسب و کار ها گذاشته است. حتی پیش از اینکه پول وارد زندگی مردم شود نیز افراد با تعویض کالا ها نیاز های خود را برطرف می کردند، که به این روش داد و ستد می گفتند. اما امروزه فروش به مهم ترین بخش یک کسب و کار تبدیل شده است و سرمایه گذاری های زیادی در این زمینه انجام می شود. یکی از مهم ترین بخش های فروش را مدیریت فروش و اقدامات قبل از فروش است که در بارگام بانژ همیشه حائز اهمیت بوده است.

برای فروش فیزیکی و سنتی دو راه پیش پای شما قرار دارد. یا باید خودتان یک مغازه بزنید و محصولات‌تان را به صورت مستقیم در آن بفروشید، یا این که کالاها را به یک تیم حرفه‌ای فروش بدهید تا آنها برای شما بفروشند. ما در بارگام بانژ با تجربه چندین ساله در خدمت شما هستیم .

گزارش گیری و آمارسنجی

هر فروشنده‌ای باید با مفهوم راهکار و تکنیک فروش ‌آشنا باشد؛ تنها از این طریق است که می تواند به افزایش میزان فروش خود دست پیدا کند. پس سوالی که مطرح می‌شود این است که فروش چیست؟ چگونه اتفاق می‌افتد؟ اصلی ترین تکنیک های فروش که به شما کمک خواهند کرد، کدامند؟ و یک فروشنده چگونه باید مشتری را با خود همراه کند تا محصول یا خدمات خود را به او بفروشد.
فروشنده موفق باید داری چندین ویژگی مهم از جمله توانایی ایجاد ارتباط، گوش دادن موثر به مشتریان و … را داشته باشد. ما در بارگام بانژ نه تنها فروشنده موفق استخدام می کنیم، بلکه فروشنده موفق نیز پرورش می دهیم. فروش زمانی اتفاق می‌افتد که مشتری درک کند که چگونه این محصول یا خدمت یک نیاز از او را برآورده کرده و یا زندگی او را بهبود می‌بخشد. پس اگر کالا یا خدماتی را می‌فروشید، باید تلاش خود را برای انتقال مزایا به خریدار متمرکز کنید.

گزارشگیری-و-آمار-سنجی