Takin Products

محصولات تکین

کاتالوگ محصولات تکین

Takin Products

محصولات تکین

دانلود کاتالوگ محصولات تکین

محصولات تکین

محصولات تکین با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با رعایت استانداردهای جهانی توانسته تولیدات خود را با کیفیت بالا عرضه نماید.

در سال های اخیر استفاده از دستمال کاغذی و محصولات سلولزی رو به افزایش بوده و در کلیه مکان های مختلف از این محصولات استفاده های گوناگونی می شود

امروزه استفاده از دستمال کاغذی‌ها بصورت روزانه در داخل ماشین، اتاق خواب، اتاق پذیرایی، حمام، توالت تمامی رستورانها ، مراسم عزاداری و عروسی، آرایشگاه‌های مختلف،هتل ها و موقعیت‌های گوناگون دیگر جزء ضروریات محسوب می شود.

دستمال کاغذی جزء استانداردترین وسایل بهداشتی است که در همه جا استفاده می‌شود. همه این محصولات از جمله دستمال کاغذی‌ های معمولی، حوله‌های کاغذی، دستمال جعبه‌ای و جیبی، دستمال توالت و … به منظور راحتی کار و تسریع در امور تهیه شده و به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مصرف و ضایعات را به حداقل برسانند. روز به‌ روز مجموعه‌ی گوناگونی از دستمال کاغذی‌ها تهیه می‌شوند که نیازهای مختلف مشتریان را از هر قشری و در همه جا تأمین ‌کنند

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین  انتخاب کنید.

با استفاده از دستمال کاغذی به جای دستمال‌های پارچه‌ای، می‌توانید با مصرف بهینه هزینه های خود را نیز کاهش دهید.

دستمال کاغذی تکین امکان صرفه‌جویی در مصرف را به شما می‌دهد.استفاده از دستمال کاغذی در بهداشت و آسایش شما ومحیط اطرافتان نقش بسزایی دارد.

محصولات تکین به شما امکان می‌دهد دست‌ها و صورت خود را به راحتی پاک کنید و از انتقال آلودگی ها و عوارض بهداشتی جلوگیری نمایید.

یکی از مهم ترین مزایای محصولات تکین نرم و لطیف بودن آنهاست. مواد به کار رفته در دستمال کاغذی تکین به گونه ای است که حساسیت پوستی به وجود نمی‌آورند.

همچنین دستمال کاغذی به راحتی در دسترس است و استفاده از آنها بسیار ساده است. و نیز به دلیل فرمت یکبار مصرفی که دارند نیازی به شستشو یا نگهداری بعدی نخواهند داشت.دستمال کاغذی ها در بسیاری موارد بازیافت می شوند و این امر به محیط زیست کمک نموده و مصرف منابع طبیعی را کاهش می دهد.

فول کات بودن

اگر دستمالی فول کات نشده باشد ظاهر زیبایی ندارد . البته در استفاده مشکلی ایجاد نمیکند که این هم باز به سلیقه خریدار بر میگردد . اما عموما برندهای معروف دستمال کاغذی را فول کات میکنند.

نرم و لطیف بودن

بافت نرم و لطیف دستمال کاغذی باعث می‌شود استفاده از آن در تمیز کردن صورت، دست‌ها و سایر قسمت‌های حساس بسیار راحت و ملایم باشد.

وزن

برای خرید یک دستمال کاغذی خوب باید در نظر بگیریم وزن دستمال سرویس بهداشتی است که به راحتی توسط خریدار قابل مقایسه با برند های دیگر است . با خواندن وزن نوشته شده روی جلد دستمال میتوانید با آن را با انواع دیگر مقایسه کنید

بهداشتی

استفاده ازمحصولات سلولزی به کاهش آلودگی محیط و پیشگیری از انتقال میکروب ها کمک بسیاری مینماید.