محصولات تکین

دانلود کاتالوگ

P&V Products

محصولات تکین

دانلود کاتالوگ

کالاهای بهداشتی، تاثیر بسیار بالایی روی سلامتی بدن دارند. چرا که انواع محصولات بهداشتی تماس مستقیمی با پوست دارند،

بنابراین برای حفظ سلامتی پوست و بدن، استفاده از محصولات بهداشتی سلولز دار که یکی از پرمصرفترین کالاها به شمار می روند امری ضروریست.

دستمال توالت های سلولزی تکین در هنگام تماس با پوست و یا خیس شدن، پودر نشده و قدرت جذب بالایی را دارا هستند. همچنین بافت نرم، لطیف و ضد حساسیت این محصولات از ایجاد هرگونه آسیب یا حساسیت در هنگام تماس با پوست جلوگیری می کند.ساختار دستمال کاغذی های سلولزی کاملا طبیعی و گیاهی بوده و مهمترین خصوصیات دستمال کاغذی سلولزی، کشش طولی و عرضی، قدرت جذب بالا و لطافت بافت دستمال می باشد.از طرف دیگر استفاده از دستمال کاغذی گزینه بهتری نسبت به دستمال های پارچه ای می باشد؛ زیرا با وجود دستمال کاغذی نیازی به استفاده از دستمال های پارچه ای نیست و باکتری ها فرصت تجمع در آن را پیدا نمی کنند.

. بارگام بانژ با تهیه و پخش محصولات سلولزی تکین که از پرمصرفترین کالاها می باشد نیازهای مختلف مشتریان را از هر قشری و در همه جا تأمین می نماید، همه این محصولات از جمله دستمال کاغذی‌های معمولی، حوله‌های کاغذی، دستمال جعبه‌ای و جیبی، دستمال توالت و … به منظور راحتی کار و تسریع در امور تهیه شده و به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مصرف و ضایعات را به حداقل برسانند

در سال‌های اخیر در منزل و بیرون از خانه شاهد استفاده‌های مختلفی از دستمال کاغذی بوده‌ایم و می‌دانیم که برای کارهای مختلف بهداشتی چقدر مفید هستند. می‌توان این محصول را در مکان‌های مختلف از جمله در جیب، در کیف‌های دستی ، داخل ماشین، در اتاق خواب، اتاق پذیرایی، حمام، توالت و … مشاهده کرد. حتی هنگام سرماخوردگی، حساسیت‌های فصلی، مراسم عزاداری و عروسی، آرایشگاه‌های مختلف و موقعیت‌های گوناگون دیگر استفاده از دستمال کاغذی‌ها جزء ضروریات محسوب می‌شود

در اتاق‌های روشویی، دستمال کاغذی جزء استانداردترین وسایل بهداشتی است که در همه جا (از هتل‌های چند ستاره تا مکان‌های عمومی) استفاده می‌شود. همه این محصولات از جمله دستمال کاغذی‌های معمولی، حوله‌های کاغذی، دستمال جعبه‌ای و جیبی، دستمال توالت و … به منظور راحتی کار و تسریع در امور تهیه شده و به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مصرف و ضایعات را به حداقل برسانند. روز به‌ روز مجموعه‌ی گوناگونی از دستمال کاغذی‌ها تهیه می‌شوند که نیازهای مختلف مشتریان را از هر قشری و در همه جا تأمین ‌کنند.

تعداد لایه

هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد قدرت جذب بهتری در یک نوع کاغذ دستمال کاغذی خواهید داشت پس سعی کنید حداقل دستمالی که میخرید 4 لایه باشد . البته 5 لایه هم تولید شده است که قیمت بیشتری دارد . که این امر به سلیقه مشتری بستگی دارد

وزن

برای خرید یک دستمال کاغذی خوب باید در نظر بگیریم وزن دستمال سرویس بهداشتی است که به راحتی توسط خریدار قابل مقایسه با برند های دیگر است . با خواندن وزن نوشته شده روی جلد دستمال میتوانید با آن را با انواع دیگر مقایسه کنید.

فول کات

فول کات فرآیندی است که در آن لبه های اضافی بیرون زده دستمال از لیه قطر لوله میانی حذف می شوند . اگر دستمالی فول کات نشده باشد ظاهر زیبایی ندارد . البته در استفاده مشکلی ایجاد نمیکند که این هم باز به سلیقه خریدار بر میگردد . اما عموما برندهای معروف دستمال کاغذی را فول کات میکنند.

بهداشتی

از موارد قابل توجه و حائز اهمیت برای خانواده ها این است که بدانند ، در مورد وسایل بهداشتی هرچقدر هزینه کنند همان قدر می توانند از سلامت و کیفیت محصول ، مطمئن باشند و از بیماری های بسیاری پیشگیری نمایند. آمارها نشان دهنده این موضوع هستند که دلیل بسیاری از بیماری های شایع زنان که در جامعه ما وجود دارد ، کوتاهی رسانه های عمومی در آموزش نکات ویژه بهداشتی زنان است.