Coffeemo

محصولات کافیمو

کاتالوگ محصولات کافیمو

Coffeemo

محصولات کافیمو

دانلود کاتالوگ محصولات کافیمو

محصولات کافیمو


محصولات کافیمو با قیمت مناسب و کیفیت عالی عرضه شده توسط شرکت بارگام بانژ می باشند که با محصولات خارجی مشابه خود در حال رقابت می باشند تولید کافیمو از کافی میکس های یک در سه با طعم های مختلف شروع شده و سپس به تولید قهوه هم رسیده است، در حال حاضر تولید این محصول به آیس کافی هم رسیده و به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

امروزه تقریبا در سرتاسر دنیا در تمامی رستوران ها، کافی شاپ ها و مکانهای دیگر، قهوه و کافی میکس سرو می شود و شما می توانید به راحتی برحسب ذائقه خود به تمامی نوشیدنی های مورد علاقه‌تان دسترسی داشته باشید.

محصولات کافیمو انواع مختلفی از نوشیدنی‌ها دارد که با توجه به عطر و طعم دلچسب خود، جایگاه ویژه ای در میان خانواده ها پیدا کرده است.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگرین انتخاب کنید.

شاید تصور کنید که کافی میکس همان نسکافه است. ولی این تصور اشتباه است. زیرا برای تهیه آن معمولا از قهوه فوری، شکر، پودر خامه یا شیر خشک استفاده می شود. در واقع این یک تعریف رایج برای این محصول محسوب می گردد.

زمانی که قهوه آسیاب شده را دم می کنیم، بخشی از آن در آب حل می شود و بخش دیگر به صورت رسوب باقی می ماند. این رسوب حاوی فیبر و بخش نامحلول قهوه است. به این ترتیب، تقریباً نیمی از قهوه در این مرحله جدا می شود. بنابراین قهوه فوری از ۵۰ درصدِ باقی مانده این محلول به دست می آید. البته لازم است برای این کار از روش های خاص خشک کردن استفاده شود تا پودر قهوه فوری به دست بیاید.

کافی میکس در واقع نوعی قهوه فوری است که از مخلوط شدن پودر های قهوه فوری، شکر، کافی میت و … به دست می آید. این ترفند در کره جنوبی و با مخلوط کردن قهوه فوری با پودر مکمل قهوه و شکر ابداع شده است. قهوه فوری در کشورهای پرتغال، اسپانیا و هند به صورت محلول با شیر داغ به جای آب داغ استفاده می شود که طعمی مشابه کافی میکس را به وجود می آورد.

کافی میکس یکی از قهوه فوری های محبوب ایرانیان نیز هست. علامت ۱*۳ روی بسته بندی به معنی استفاده از شکر و ۲*۱ نشان دهنده عدم استفاده از آن در ترکیبات کافی میکس است و برای کسانی که رژیم خاص دارند مناسب تر است.

.

اثرات آرامبخش

مهمترین ویژگی قهوه، کافئین موجود در آن است که نوعی ماده مسکن به حساب می‌آید، لذا هر نوع نوشیدنی که از قهوه درست شود، آرام بخش خواهد بود. این موضوع در مورد کافی میکس نیز صادق است.

القای حس شادی

کافی میکس باعث القای احساس شادی و نشاط خواهد شد بنابراین برای افرادی که دچار حس نگرانی غم و یا ناراحتی هستند موثر عمل میکند.

رفع خستگی و خواب آلودگی

خستگی و خواب آلودگی را رفع می کند. اگر حجم کارهای شما زیاد است، اگر مجبور هستید تا در شیفت شب کار کنید و یا اینکه راننده هستید و باید ساعت‌های طولانی در شب رانندگی کنید این نوع نوشیدنی انرژی زا است و در نتیجه بی حوصلگی و کسالت را رفع خواهد کرد.

سرشار از آنتی اکسیدان

یکی از فواید این نوشیدنی این است که، مملو از آنتی اکسیدان های قدرتمند است و نیز حاوی مقادیر بیشتری از آنتی اکسیدان نسبت به انواع دیگر قهوه‌ها است که آنتی اکسیدان‌ها در سلامت بدن، نقش بسزایی دارند.