محصولات کافیمو

شرکت میتاکیش با هدف خدمت به جامعه بعد از سال ها فروش ، محصول به نام کافیمو به بازار عرضه کرد ، این محصول با قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث ایجاد رقابت با محصولات خارجی مشابه آن شده . تولید کافیمو از کافی میکس های یک در سه با طعم های مختلف شروع شد و بعد ها به تولید قهوه هم رسید . در حال حاضر تولید این محصول به آیس کافی هم رسیده و به زودی به بازار عرضه خواهد شد.
بیماری آلزایمر، که به عنوان “بیماری قدیمی” شناخته می شود، معمولا بر سالمندان بالای ۶۵ سال تاثیر می گذارد. این عامل اصلی زوال عقل است. هم چنین شایع ترین بیماری اعصاب در سراسر جهان است. این یک اختلال ذهنی برگشت ناپذیر است. به تدریج، افراد مبتلا به آلزایمر مهارت های حافظه خود را از دست می دهند متاسفانه هنوز هیچ درمان شناخته شده ای وجود ندارد. با این حال، اقدامات پیشگیرانه زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید.
بسیاری از مطالعات نشان می دهند که مصرف کنندگان قهوه می توانند بیش از ۶۵ % شانس ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش دهند. در مطالعه ای با ۵۴ شرکت کننده، مصرف کافئین با ریسک بسیار پایینی همراه بود. این امر مستقل از عوامل دیگر نیز بود.
تحقیقات نشان داده نوشیدن شکلات داغ می‌تواند باعث بهبود عملکرد مغز شود. مصرف شکلات داغ می تواند با افزایش جریان خون مغز باعث تقویت حافظه شده و از بیماری‌های آلزایمر و زوال عقل پیشگیری کند. از دیگر خواص هات چاکلت تقویت دندان‌ها است. کاکائو ماده‌ای به نام تئوبرمین است که از زرد شدن و از بین رفتن مینای دندان‌ها جلوگیری می‌کند و از این طریق از دندان‌های شما حفاظت می‌کند. با داشتن دندان‌های سالم می‌توانید با خیال راحت از مواد غذایی مورد علاقه خود استفاده کنید.

سوالات متداول در مورد محصولات غذایی تردک

نحوه سفارش محصولات کافیمو چگونه است؟

با واحد فروش شرکت پرشین بانژ تماس بگیرید و اطلاعات به روز را دریافت کنید.

نحوه پرداخت خرید محصولات به چه صورت میباشد.

پس از عقد قرارداد با شرکت بارگام بانژ نحوه پرداخت برحسب هماهنگی با مشتری اعلام میگردد.

آیا می توان برای این محصول به صورت نمایندگی عقد قرارداد کنیم؟

بله این امکان وجود دارد و تنها کافیست با بخش مویرگی وبسایت بارگام بانژ تماس بگیرید.