Energizing black power

انرژی زا بلک پاور

کاتالوگ انرژی زا بلک پاور

Energizing black power

انرژی زا بلک پاور

دانلود کاتالوگ انرژی زا بلک پاور

انرژی زا بلک پاور

 انرژی زا بلک‌پاور ایزو‌لایف یکی از محصولات عرضه شده توسط شرکت بارگام بانژ می باشد. بلک پاور بدلیل استفاده از استانداردهای اروپا و ترکیبات با کیفیت در ساختار خود، طعم بی نظیر و ویژه ای را ارائه می کند و در تقویت عملکردهای ذهنی و فعالیتهای جسمانی نیز بسیار مفید می باشد.نوشابه انرژی زا یک نوشیدنی غیرالکلی است که حاوی مقدار بالایی از کافئین و دیگر مواد محرک است.

از این نوشیدنی به عنوان یک منبع سریع از انرژی برای فعالیت های روزمره و ورزش استفاده میشود.نوشیدن یک عدد نوشابه انرژی زا بلک پاور در طی روز می تواند انرژی و شادابی شما را در طی فعالیتهای روزانه حفظ نماید.

معمولا در تولید نوشابه های انرژی زا بلک پاور از شکر و شیرین کننده های طبیعی استفاده می شود که طعم و مزه دلچسبی به آن می بخشد. تقویت حافظه و تمرکز و جلوگیری از خستگی و افزایش بهره‌وری را می‌توان از اثرات مصرف نوشابه های انرژی‌زا به شمار آورد. محققان تقویت عملکرد مغز را ناشی از وجود کافئین و قند در این نوشابه‌ها می‎دانند.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

پس از مولتی‌ ویتامین‌ها، نوشیدنی‌های انرژی زا محبوب‌ ترین و پرمصرف‌ترین مکمل‌های تغذیه‌ای هستند که نوجوانان و جوانان آمریکایی مصرف می‌کنند. مردان بین ۱۸ تا ۳۴ سال اولین مصرف‌کنندگان این نوشیدنی‌ها هستند و تقریباً یک‌سوم نوجوانان بین ۱۲ تا ۱۷ سال معمولاً از این نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنند.

امروزه ورزشکاران برای تامین انرژی مورد نیاز خود از نوشابه های انرژی زا استفاده می کنند که حاوی مقدار زیادی کافئین و هیدرات کربن است. این انرژی زا ها برای افرادی تولید شده است که میخواهند سر تا سر روز پر انرژی و شاداب باشند و کارایی بیشتری داشته باشند. نوشابه انرژی زا بلک پاور دارای میزان بالایی از کافئین است که به منظور افزایش سطح انرژی مصرف کننده تولید شده است.

این نوشیدنی‌ها درصورتی‌که بدون الکل و در مقادیر متعادل مصرف شوند، در کوتاه‌مدت می‌توانند باعث افزایش توجه، تمرکز، قدرت عکس‌العمل و تحمل بدنی فرد شوند. بهترین زمان مصرف نوشابه انرژی زا در اواسط صبح؛ یعنی مابین ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰ است.

وجود کافئین در نوشابه انرژی‌زا باعث افزایش توانایی فیزیکی و ایجاد حالت هوشیاری می‌شود. وجود انواع ویتامین‌های ب در بلک پاور افزایش سطح انرژی بدن، رفع خستگی و افزایش تمرکز، کاهش استرس، تقویت سیستم ایمنی بدن، چربی سوزی و سم زدایی بدن از دیگر فواید این نوشیدنی است.

تقویت عملکرد مغز

محققان معتقدند که این نوشابه ها به علت داشتن قند و کافئین ، عملکرد مغز را بهبود می بخشند و تحریک کننده بسیار مناسبی برای ذهن و بدن هستند.

کافئین

کافئین جزو جدانشدنی نوشیدنی‌های انرژی‌زا است. البته معمولا میزان کافئین روی برچسب محصول درج می‌شود تا آن دسته از نوشابه‌هایی که از کافئین بالایی برخوردار هستند با احتیاط بیشتری مصرف شوند.

سایر فواید

وجود انواع ویتامین‌های ب در بلک پاور افزایش سطح انرژی بدن، کاهش استرس، تقویت سیستم ایمنی بدن، چربی سوزی و سم زدایی بدن از دیگر فواید این نوشیدنی است.

شيرين‌كننده‌های طبیعی

به‌طور معمول از گلوكز و ساكاروز براي شيرين كردن و تامين انرژی بدن در نوشيدنی‌های انرژی‌زا استفاده می‌شود.