Man Washing

شوینده من

دانلود کاتالوگ محصولات من

Man Washing

شوینده من

دانلود کاتالوگ محصولات من

شوینده من

 شوینده من  یکی از پرکاربردترین و پرمصرف‌ترین مواد شیمیایی مورد استفاده در خانه هستند و استفاده از این مواد روز به روز در حال افزایش است.

استفاده از مواد شوینده مناسب منجر به صرفه‌جویی در هزینه‌های خانوار ، بهبود کیفیت زندگی و افزایش سطح بهداشت عمومی و فردی می شود. با شناخت بهتری که حالا از انواع مواد شوینده داریم، بهتر می‌توانیم ماده شوینده مناسب را انتخاب کنیم.شرکت توسعه پخش بارگام بانژ عرضه کننده محصولات شوینده من می باشد که این محصول تولید شده توسط کمپانی من با ساختار و کیفیت مناسب است.

شرکت من در ابتدای آذر ماه سال ۱۳۵۱ به عنوان مجموعه ای پیشرو در تولید فرآورده های شوینده مایع با نام های سی اکت یا همان جرمگیر، شامپو فرش و شیشه شور با نام تجاری رایت فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت در طول نزدیک به نیم قرن فعالیت با بهره گیری از علم به روز و کادر متخصص تولیدات خود را در سطح  استانداردهای جهانی با کیفیت بالا پیش برده است.

ضمن اینکه شرکت الیتک گروپ فرانسه و شرکت وایتال هلند به عنوان شرکت های همکار خارجی شرکت من  شناخته می شوند.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است.محصول جایگزین انتخاب کنید.

از مهم‌ترین نکات در انتخاب انواع شوینده توجه به کاربرد‌های هر کدام از آن‌ها است. برای این کار توجه به توضیحات و اطلاعات روی بسته ماده شوینده کمک بزرگی به ما می‌کند.

شامپو فرش یک نوع ماده شوینده مخصوص فرش است که بدون نیاز به آبکشی و شستشوی اضافی لکه‌های روی فرش را از بین می‌برد و ظاهری تمیز به آن می‌بخشد. این شوینده مخصوص فرش‌ انواع مختلفی دارد و با توجه به جنس فرش برای انواع فرش‌های ماشینی، دستباف و ابریشمی تولید می‌شود.

از دیگر شوینده های من ، شامپو فرش من یک شوینده بی‌نظیر برای تمیز کردن فرش و قالی در خانه است. شما می‌توانید با استفاده از شامپو فرش من در عرض چند ساعت فرش‌هایتان را تمیز کنید و ظاهری نو به آن‌ها ببخشید.

شیشه پاک کن من محصولی با قدرت پاک کنندگی قوی جهت از بین بردن لکه های چربی و جهت جلوگیری از مات گشتن شیشه ها است

همچنین از جرمگیر من برای پاکیزگی و تمیزی توالت فرنگی وان حمام سرویس بهداشتی کاشی ، سرامیک و هرگونه سطوح لعابدار استفاده میگردد.

رایحه دلپذیر

شیشه پاک کن های من علاوه بر از بین بردن لک و چربی و آلودگی با رایحه دلپذیری که دارند فضا را معطر و مثبت مینمایند.

استفاده در سرویس بهداشتی

جلوگیری از تکثیر باکتریها، حذف لکه، بو و ایجاد ظاهری تمیز در سرویس بهداشتی از کاربردهای شوینده های من است.

محصول گندزدا

این محصول که در نوع خود بهترین محصول موجود در بازار می باشد،برای ضدعفونی کردن انواع سبزی و میوه استفاده می شود.

جرم زدایی

شوینده های من به طور موثر زنگ زدگیها، جرم، جلبکها و تمام انواع آلودگیها در هر قسمت و مکانی را که بخواهیداز بین می برند.