Ghazal products

محصولات غزال

دانلود کاتالوگ محصولات غزال

Ghazal products

محصولات غزال

دانلود کاتالوگ محصولات غزال

محصولات غزال

محصولات غزال تولید شده توسط شرکت هنر پلاستیک غزال کویر یزد از سال ۱۳۵۶ آغاز به فعالیت نموده و تولیدات خود را تدریجا به انواع پاکت های فریزری، کیسه های زباله، نایلکس، نایلون گسترش داده است.

این شرکت با به روز کردن دستگاه ها با تکنولوژی روز اروپایی ظرفیت تولیدات خود را از لحاظ کیفی و کمی، افزایش قابل ملاحظه ای داده است.

همچنین این شرکت با تأسیس فاز جدید و راه اندازی بزرگترین خط تولید فریزرهای پاکتی و رولی، زباله های بسته بندی و رولی پرفراژدار و سفره های یکبار مصرف طرح دار در شهر یزد موفق به تولید این محصولات منحصر به فرد در خاورمیانه نیز شده است.

محصولات غزال این شرکت با کنترل دقیق و بررسی کیفی و اندازه گیری میزان ترکیبات توسط آزمایشگاه تخصصی تعیین و بر اساس آن اقدام به تولید می شود و پس از تولید نیز روند کیفیت محصول مجددا بررسی می گردد و پس از حصول اطمینان از کیفیت کالا، محصول به بازار عرضه می گردد

شرکت توسعه و پخش بارگام بانژ عرضه کننده محصولات غزال با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

کیسه های پلاستیکی کارآمدترین و راحت ترین گزینه بسته بندی برای مشاغل و مصرف کنندگان است.

از کیسه های پلاستیکی برای خرید ، بسته بندی ،خرده فروشی و… استفاده میشود. سالانه نزدیک به ۵۰۰ میلیارد کیسه پلاستیکی استفاده می شود که بیشتر آنها برای اهداف خرید مصرف می شوند.

کیسه های پلاستیکی به دلیل دوام آنها متفاوت شناخته میشوند. کلیه محصولات غزال در برابر پارگی و بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم هستند.

همچنین می توان از کیسه فریزرها برای محافظت از گل و گیاه در برابر سرمازدگی و یا بسته بندی مواد غذایی مانند مرغ و گوشت استفاده نمود.

مراقبت از خوراکی ها در برابر نفوذ عطر و طعم خوراکی ها به یکدیگر و نیز سهولت بسته بندی آنها از دیگر مزایای استفاده از کیسه های پلاستیکی می باشد.

با بازیافت کامل کیسه های پلاستیکی و مدیریت درست بازیافت ، هم مصرف کنندگان و هم مشاغل می توانند از یک راهکار سازگار با محیط زیست بهره مند شوند.

حفظ طراوت مواد غذایی

با استفاده از کیسه فریزرها و قرار دادن مواد غذایی در آن می توانید به حفظ تازگی و طراوت آنها کمک نمایید.

کنترل آلودگی

کیسه زباله‌ها برای جمع‌آوری زباله‌های زیست محیطی در مراکز بهداشتی و درمانی جهت کنترل آلودگی کاربرد دارند.

جلوگیری از رشد باکتری ها

با استفاده از کیسه فریزرهای بهداشتی و باکیفیت از رشد باکتری، انگل و مخمرها بر روی مواد غذایی جلوگیری میشود.

سایر فواید

پاره نشدن و استحکام بالا و قابلیت استفاده مجدد از کیسه های فریزر از دیگر فواید استفاده از آنهاست.