GoleSang washer

شوینده گل سنگ

دانلود کاتالوگ شوینده گل‌سنگ

GoleSang washer

شوینده گل سنگ

دانلود کاتالوگ شوینده گل‌سنگ

شوینده گل سنگ

شوینده گل سنگ یکی دیگر از مواد شوینده ای است که توسط شرکت توسعه پخش بارگام بانژ در بازار شوینده عرضه و پخش میگردد.

شوینده گل سنگ از محصولات شرکت تولیدی شیمیایی گلپسند بابل می باشد .

این شرکت درسال ۱۳۷۴ باهدف اعتلای صنعت شوینده تاسیس وطی دو دهه همکاری با برندهای معتبر صنعت شوینده کشور توانست با بکارگیری نیروهای متخصص و همگام با تکنولوژی روز دنیا درسال ۱۳۹۳ برند گل سنگ را به صنعت شوینده کشور معرفی نماید.

گل سنگ تولید کننده مواد شوینده مختلف با بسته بندی های متنوع است که در بازار های متعدد توزیع می گردد. تنوع در مواد شوینده گل سنگ، توانسته است، تامین کننده ی نیاز بازار های مختلف باشد.

استقبال بازار از شوینده گل سنگ مدیران شرکت را برآن داشته تا در آینده ای نزدیک با همکاری کشورهای معتبر در این صنعت نسبت به معرفی برندهای جدید با طیف وسیعتری از محصولات آرایشی و بهداشتی اقدام نمایند.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

مواد شوینده یکی از پرکاربردترین و پرمصرف‌ترین مواد شیمیایی در خانه هستند با توجه به گستردگی استفاده از این مواد از یک طرف و گستردگی نیاز‌های مصرف‌کنندگان از طرف دیگر ، هر کدام از این مواد شوینده در انواع مختلفی برای برطرف کردن نیاز خاصی طراحی شده‌اند بنابراین توجه به این موضوع می‌تواند منجر به انتخاب ماده شوینده گل سنگ برای نیاز فعلی ما شود.

همچنین ممکن است پوست شما یا اطرافیانتان نسبت به مواد شوینده حساسیت داشته یا پیدا کند بنابراین انتخاب مواد شوینده مناسب علاوه بر تامین سلامت فردی درمیکروب زدایی و رفع آلودگی های روی پوست شما نیز مهم و مفید است.

گل سنگ تولید کننده مواد شوینده مختلفی است که برای سطوحی متعدد، به کار برده می شوند. انواعی از مایع های ظرفشویی و مایع های دستشویی با بسته بندی های مختلف و متنوع تهیه شده و در بازار های متعدد توزیع می گردند. تنوع در مواد شوینده گل سنگ، توانسته است، تامین کننده نیاز بازار های مختلف باشد.

محصولات شوینده گل سنگ شامل مایع ظرفشویی، مایع دستشویی،مایع لباسشویی،سفیدکننده،جرم گیر،پاک کننده چندمنظوره و …. با غلظت و کیفیت بالا می باشد.

رایحه لذت بخش

محصولات گل سنگ در انواعی از رایحه های لذت بخش تهیه گردیده است که علاوه بر دلپذیر نمودن کار نظافت حس خوب شادابی را نیز به همراه دارد

صرفه جویی در زمان

با استفاده از شوینده های گل سنگ در کوتاهترین زمان ممکن می توانید به بالاترین میزان از کیفیت نظافت پاکیزگی و میکروب زدایی برسید

رفع آلودگی ها

شوینده ها به طور موثر زنگ زدگیها، جرم، جلبکها وکلیه آلودگیها را پاک نموده و از بین می برند و با حذف لکه، بو و ایجاد ظاهری تمیزاز تکثیر باکتریها و سایر پاتوژنهای مضر در محیط های مورد استفاده جلوگیری می کنند.

سودرسانی به محیط

استفاده از مواد شیمیایی مناسب مزایای ویژه ای را برای محیط زیست دارد. مواد شیمیایی گل سنگ با داشتن سازگاری با محیط زیست،بی خطر بوده و در نتیجه آسیب کم تری به گیاهان و حیوانات محیط وارد می کنند.