محصولات شوینده گل سنگ


یکی دیگر از محصولات شوینده که شرکت بارگام بانژ اقدام به عرضه در بازار می نمایند محصولات شرکت تولیدی وشیمیایی گلپسند بابل می باشد . این شرکت درسال ۱۳۷۴ باهدف اعتلای صنعت شوینده تاسیس وطی دو دهه همکاری با برندهای معتبرصنعت شوینده کشورتوانست با بکارگیری نیروهای متخصص وهمگام با تکنولوژی روزدنیا درسال ۱۳۹۳ برند گل سنگ را به صنعت شوینده کشور معرفی نماید.

گل سنگ تولید کننده مواد شوینده مختلفی است که برای سطوحی متعدد، به کار برده می شوند. انواعی از مایع های ظرفشویی و مایع های دستشویی با بسته بندی های مختلف و متنوع تهیه شده و در بازار های متعدد توزیع می گردند. تنوع در مواد شوینده گل سنگ، توانسته است، تامین کننده نیاز، بازار های مختلف باشد.

استقبال بازار ازمحصولات گل سنگ مدیران شرکت را برآن داشته تا درآینده ای نزدیک باهمکاری کشورهای معتبردراین صنعت نسبت به معرفی برندهای جدید با طیف وسیعتری ازمحصولات آرایشی و بهداشتی اقدام نمایند.شرکت گل پسند بابل به عنوان واحد نمونه استاندارد و معاونت غذا و داروی دانشگاه بابل درسال ۱۳۹۴ انتخاب ومورد تجلیل مسئولین استان مازندران قرارگرفته است امید است با توکل به خداوند منان و همکاری همه عزیزان دست اندرکار در دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده و کمک به صنعت شوینده کشورموفق باشیم.

سوالات متداول در مورد محصولات گل سنگ

نحوه سفارش محصولات شوینده گل سنگ به چه صورت است؟

با واحد فروش شرکت پرشین بانژ تماس بگیرید و اطلاعات به روز را دریافت کنید.

نحوه پرداخت خرید محصولات به چه صورت میباشد.

پس از عقد قرارداد با شرکت بارگام بانژ نحوه پرداخت برحسب هماهنگی با مشتری اعلام میگردد.

آیا می توان برای این محصول به صورت نمایندگی عقد قرارداد کنیم؟

بله این امکان وجود دارد و تنها کافیست با بخش مویرگی وبسایت بارگام بانژ تماس بگیرید.