MC2 Salt

نمک ام.سی۲

کاتالوگ نمک ام.سی۲

نمک ام.سی ۲

نمک ام.سی.۲ عرضه شده توسط شرکت توسعه پخش بارگام بانژ می باشد.

شرکت نمک ام.سی۲ رزومه درخشانی در زمینه تولید نمک خوراکی، دریایی، دل نمک و … با کیفیت بالا را دارد.

هر نمکی ، قابلیت مصرف خواکی را ندارد. نمک های بدون برندی که در برخی از  بازارها عرضه می شوند به دلیل عدم فیلتر املاح سمی و مضر، غیرخوراکی و سرطانزا هستند.

نمک ام.سی۲ فاقد مواد شیمیایی و هر گونه مواد افزودنی است و دارای تولیداتی صد در صد خالص است همه ساله بخشی از تولیدات نمک ام.سی ۲ به سایر کشورها صادر می گردد. محصولات صادراتی با بهترین بسته بندی های روز دنیا می باشد که دارای مجوز های لازم وزارت بهداشت هم هست.

علاوه بر این نمک های ام.سی.۲ دارای نشان سلامت برای استفاده مطمئن تر مشتریان می باشند.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

مزایای مربوط به سلامتی نمک ام.سی۲ ، شامل مجموعه ای از عناصر شفابخش معدنی و طبیعی است.

تسکین گلو درد پاکسازی زخم ها کاهش درد و التهاب بدن انقباض ماهیچه ها در بخش گوارشی تامین مواد معدنی تعادل هورمون تعادل الکترولیت  مواد معدنی تسهیل فرآیند متابولیک درمان نفخ رفع گرفتگی عضلات بهبود ناراحتی سیستم گوارش رفع بوی بد دهان تنظیم خواب از دیگر فواید درمانی این نمک است.

خوردن کمی نمک دریایی پیش از صرف غذا باعث می شود معده قبل از غذا گرم و فعال شده و همچنین رطوبت و سنگینی آن از بین برود و آماده هضم کامل غذا شود.

این مسئله سوزش و معده درد بعد از خوردن غذا را از بین می برد.

همچنین مصرف نمک  دریایی کار کبد را آسان نموده و مانع ایجاد لک های قهوه ای روی پوست می گردد ، خلط  های سنگین گوارشی که عامل ۱۵۰ بیماری مختلف است را از بین می برد.

با مصرف نمک قبل از خوردن غذا ترشحات غدد اطراف دهان بیشتر شده بنابراین غذا زودتر هضم و برای بلع و هضم نهایی آماده می شود.

آرتروزهای روماتیسمی

نمک دریایی ام.سی۲ در تسکین درمانی بیمارانی که از آرتروزهای روماتیسمی رنج می برند موثر عمل میکند. استحمام با این نمک ها ضد التهاب بوده و بهبودهای چشمگیری را ایجاد می کند.

راحت سازی ماهیچه ها

نمک دریایی ام.سی۲ آثار آرامبخش دارد و برای بهبود استحکام ماهیچه ها بسیار مفید است و به نوعی درمانی طبیعی برای دردها و گرفتگی های عضلانی به شمار می رود.

تنظیم قند خون

نمک دریایی ام.سی۲ به حفظ تعادل سطح قند خون کمک می کند و وابستگی بدن به داروهای انسولین جهت تنظیم سطح قند را کاهش می دهد.

پاکسازی روده

با مصرف آب نمک دریایی ام.سی 2 میتوانید دهان دندان گلو وتمام دستگاه گوارش خود را کاملا ضدعفونی و پاکسازی نمایید.