Coolack products

محصولات کولاک

دانلود کاتالوگ محصولات کولاک

Coolack products

محصولات کولاک

دانلود کاتالوگ محصولات کولاک

محصولات کولاک

محصولات کولاک شامل آب گازدار(سودا)، دوغ و لیموناد کولاک با بالاترین استاندارد و کیفیت لازم می باشند که بصورت کاملا سالم ، بهداشتی و مفید برای تامین سلامتی کل بدن تهیه و تولید شده و توسط شرکت توسعه پخش بارگام بانژ عرضه می شوند.

امروزه در اکثر رستورانها ، جلسات ، منازل و مهمانی ها آب گازدار، به علت عدم استفاده از شیرین کننده ها در آن ، دوغ گازدار به علت ارزش غذایی بالا و لیموناد به علت طعم متفاوت و اثرات آرامبخشی که دارد جایگزین انواع نوشابه ها و آبمیوه ها شده است.

آب گازدار یا سودای کولاک نوشیدنی انرژی بخشی است که به علت حل شدن گاز کربن دی اکسید تحت فشار در آن، حبابهایی تولید می کند که این حباب ها به هنگام نوشیدن احساس سوزشی خفیف و لذتبخش را زیر زبان ایجاد می نماید از این رو جایگزینی مناسب برای نوشابه و نوشیدنی های قنددار هستند و مهمتر اینکه سودا کاملا بدون کالری است، اثرات چاقی ندارد و در رژیم های غذایی می تواند استفاده شود .

لیموناد هم از نوشیدنی های پرطرفدار در صنعت نوشیدنی تمام دنیاست و از قدمت و شناخته شدن آن بیشتر از هزار سال میگذرد. با ترکیب لیمو، عسل و آب مزه ای دلچسب و کاملا متفاوتی دارد و بیشتر افرادی که علاقه ای به مزه آب یا خوردن آن ندارند از این نوشیدنی استفاده میکنند.

دوغ گازدارکولاک نیز با استفاده از شیر طبیعی درساختار خود غنی از پروتئین، کلسیم، گوگرد، فسفر و ویتامین‌های ب و دی می باشد و با خواص مفیدی که دارد نوشیدنی کاملا سالم بر سرسفره شماست.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است.محصول جایگزین انتخاب کنید.

از دیگر محصولات کولاک ، آب معدنی گازدار طبیعی کولاک از چشمه هایی که بدست می آید بصورت کاملا طبیعی گازدار است و نوشیدنی کاملا سالمی است که به هیدراته نگهداشتن بدن کمک میکند علاوه بر این حاوی سدیم ، منیزیم و کلسیم بوده و می تواند آب موردنیاز بدن را تامین کند و برای رفع خستگی و بی حالی بدن مفید است. کولاک سودا همچنین مصرف داروئی داشته ضد تهوع و برای رفع درد معده و رفع سوءهاضمه از آن استفاده می شود.

جالب است درباره خواص مشترک دوغ و لیموناد کولاک هم بدانید و آن اینکه هر دو برای تسهیل هضم غذا و بهبود کارکرد دستگاه گوارش بدن مفید هستند.

پروتئین‌‌های موجود در دوغ ، در تأمین پروتئین بدن موثر بوده و اسیدهای آمینه لازم و ضروری بدن را دارا می باشد.

علاوه بر این دوغ گازدار با داشتن مقادیر فراوان کلسیم به سلامتی و تقویت استخوان ها، دندان ها و پیشگیری از پوکی استخوان کمک می کند و برای رفع سردرد نیز مناسب است.

لیموناد هم با ترکیبی که دارد در چربیسوزی و کاهش وزن موثر است بوی بد دهان را از بین می برد و برای رفع سنگ کلیه و یبوست مفید است.

بهبود عملکرد دستگاه گوارش

سودا کولاک توانایی هضم غذا را افزایش داده و عملکرد دستگاه گوارش را بالا می برد به رفع یبوست کمک می کند و التهابات روده را کاهش می دهد.

مناسب برای افراد مبتلا به دیابت

عموما افرادی که مبتلا به بیماری دیابت هستند و در پرهیز از مصرف نوشابه ها و نوشیدنی های قندی به سر می برند با مصرف آب گازدار یا همان سودا می توانند نوشیدنی دلخواه و در عین حال سالمی را تجربه کنند.

مقابله با سنگ کلیه

یکی از ویژگی های آب گازدارکولاک این است که با طعم دلپذیری که دارد شما را به مصرف مایعات بیشتر نسبت به حالت عادی ترغیب می کند و از این رو به دفع سنگ کلیه کمک میکند، حتی با مصرف آب بیشتر پوست درخشان تری هم خواهید داشت.

مزایای درمانی

بهبود عملکرد قلب، کاهش سوهاضمه ، احساس انرژی بالا، حفظ قندخون وکاهش وزن با احساس سیربودن وافزایش متابولیسم ازدیگر مزایای درمانی سودا به شمار می روند.