نمایی از ساختمان اداری بارگام بانژ

شرکت توسعه و پخش بارگام بانژ

 بارگام بانژ در سال ۱۳۹۹ با هدف تولید و پخش مویرگی کالاهای مصرفی با کیفیت ایرانی و خارجی تاسیس شد، این شرکت با به کارگیری به روز ترین شیوه‌های فروش به گونه ای طراحی و پیاده‌سازی شده است که رضایت مندی مشتریان اولیت سطح هرم خدمات آن می باشد.

پخش بارگام بانژ با به کارگیری سیستم مدیریت یکپارچه و لجستیک سازمان مادر هلدینگ (پرشیان بانژ) فرصت شکوفایی و سود آوری را برای تمامی زیر مجموعه های پخش خود فراهم می نماید تا بهترین خدمات عرضه کالا به صورت مویرگی را برای مشتریان داخلی و خارجی فراهم نماید.

بارگام بانژ با به کارگیری تیم حرفه‌ای و با سابقه فروش و پخش انواع محصولات، سبک جدیدی از خدمات سازمانی را به مشتریان و تامین کنندکان عرضه می‌کند و سعی دارد که سهم عمده‌ای از بازار پخش کشور را در دست گرفته و در جدیدترین اقدام خود علاوه بر پخش به تولید محصول نیز پرداخته است که به زودی اخبار این بخش اطلاع رسانی خواهد شد.

چشم انداز و مسئولیت بارگام بانژ

نگاه مشتری مدارانه‌ی شرکت بارگام بانژ ، سبب شده تا همواره با حفظ کیفیت محصول در طول زنجیره ی توزیع در تمام نقاط کشور و با در نظرگرفتن شرایط منطقه توزیع، نیازمندی های مصرف کننده، قیمت یکسان کالا به منظور حفظ حق واقعی مصرف کننده ، توجه به اصالت کالا ، کنترل ، بررسی و برنامه‌ریزی برای حفظ موجودی کالا در بازار مصرف و سهولت دسترسی عادلانه کالا در سراسرکشور پاسخگوی ، مشتریان و رضایتمندی آنان درطول زمان فعالیت خود باشد.

توسعه تیم فروش
تنوع در محصولات
بازاریابی و بازراسنجی
توسعه فضای انبار

روند توسعه بارگام بانژ

در سال ۱۴۰۰ بارگام بانژ با توسعه تیم های فروش و بازاریابی و همچنین فضای انبار سعی در فروش بیشتر محصولات و کالاهای دریافتی را داشته است.