P&V products

محصولات پی اند وی

دانلود کاتالوگ محصولات پی اند وی

P&V products

محصولات پی اند وی

دانلود کاتالوگ محصولات پی اند وی

محصولات پی اند وی

محصولات پی اند وی تولید شده توسط شرکت بارگام بانژ از شرکتهای گروه هولدینگ پرشین بانژ می باشد.کرم پی اند وی با جذب بالا و سریع همراه با ۱۲ رایحه از معروفترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه بسیار معروف دنیا، اولین کرم مرطوب کننده با رایحه ادکلنی در خاورمیانه است.

محصولات پی اند وی شامل اسپری های خوشبو کننده هوا نیز می باشد که در ۴ رایحه لوندر بلوبری، دریا و جنگل تولید گردیده است.

محصولات کرم پی اند وی با داشتن روغن ماکادمیا در فرمولاسیون بی نظیر خود تاثیری کاملا مستقیم بر روی جوانسازی پوست دارد،  روغن ماکادمیا روغنی مرطوب کننده و جوانساز است که به ترمیم سلول های آسیب دیده پوست می پردازد.

پوست ما روزانه در معرض آلودگی های محیطی، تغذیه ناسالم ، هوای خشک و مصرف محصولات آرایشی مختلف قرار دارد که هر یک از این عوامل به تنهایی می تواند موجب پیری زودرس پوست گردد.شما می توانید با استفاده از کرم های مرطوب کننده یک لایه محافظتی روی پوست خود بکشید که مانع از خروج رطوبت پوستتان شده و رطوبت را در خارجی ترین لایه ی پوست شما حفظ کند و  اینگونه ازخشک شدن و ترک خوردن پوستتان محافظت کنید.

با کرم پی اند وی شما می توانید تجربه ای شگفت انگیز در مراقبت از پوست خود داشته باشید و با استفاده ی روزانه ی آن از زیبایی منحصر بفردتان لذت ببرید. بعلاوه با توجه به رایحه ادکلنی که این کرم دارد می توانید کرم دست و صورت خود را با ادکلن موردعلاقه تان هم ست کنید و از رایحه دلپذیر پوستتان لذت ببرید.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

یکی از مهمترین مراقبتهای پوستی ، استفاده از کرم های مرطوب کننده برای حفظ رطوبت و پیشگیری از خشک شدن و شکنندگی پوست و نیز استفاده از کرم های آبرسان جهت هیدراته نمودن پوست است.کرم پی اند وی در عین نرم و سبک بودن به بازسازی سلول های پوست صورت کمک نموده و اثرات جوانسازی دارد و با حفظ قوام پوست علاوه بر تغذیه ی بافت آن چین و چروک ها را به طرز چشمگیری کاهش داده و پوست را سفت و لیفت می کند افزون بر این کرم پی اند وی می تواند پوست شما را از خشک شدن و ترک برداشتن نجات داده و باعث بهبود رنگ، نرمی و براق شدن آن شود.

پوست خارجی ترین اندام بدن است بنابراین بیش از هر چیز دیگری در معرض آلودگی و آسیب قرار دارد و آیرسانی آن با خوردن آب و مصرف میوه و سبزیجات کامل نمیشود. فارغ از اینکه پوست شما خشک ، چرب ، مختلط یا معمولی باشد و یا اینکه شما دارای چه مشکلات پوستی باشید برای تامین آب موردنیاز پوست خود همیشه به یک آبرسان نیاز خواهید داشت.

کرم آبرسان پی اند وی با حذب رطوبت از هوا و محیط خود ، آب را به لایه های زیرین پوست انتقال داده و موجب هیدراته شدن آن می شود و با تحریک بافت کلاژن و تغذیه پوست آن را تقویت میکند.

در صورت استفاده از کرم های مرطوب کننده ی نامرغوب، پوست شما آسیب دیده و به خشکی، التهاب ، لک ، آکنه و پیری دچار خواهد شد. اگر به هنگام استفاده از کرم احساس ناخوشایند سنگینی یا چربی بیش از حد به شما دست داد یعنی کرم فاقد کیفیت بوده و به مرور زمان پوست شما را تیره خواهد نمود.

هیدراته نمودن پوست

استفاده همزمان از کرم های آبرسان و مرطوب کننده پی اند وی روند ترمیم پوست را تسریع کرده و علاوه بر این پوست را مرطوب و هیدراته خواهد نمود

جلوگیری از ترک پوست

در صورتی که پوست کم آب شود از کرم آبرسان استفاده میکنیم ولی اگر پوست خشک شود از مرطوب کننده استفاده می نماییم تا چربی پوست را حفظ نموده و از ترک و خشک شدن آن پیشگیری نماید.

سم زدایی پوست

پوستی که هیدراته و آبرسانی شده می تواند خود را به خوبی سم زدایی کرده و همراه با خارج نمودن آلودگی ها از سطح خود، لک ، جوش ، آکنه و رنگ کدر خود را از دست داده و شادابی و لطافت را جایگزین آن نماید.

کلاژن سازی

ماسک و کرم های آبرسان سبب تحریک کلاژن سازی، تقویت و الاستیک پوست می شوند. کرم های آبرسان از پیری زودرس پوست جلوگیری می کنند و موجب شادابی و جوانسازی پوست خواهند شد.