Vitana products

محصولات ویتانا

دانلود کاتالوگ محصولات ویتانا

Vitana products

محصولات ویتانا

دانلود کاتالوگ محصولات ویتانا

محصولات ویتانا

محصولات ویتانا از گروه صنعتی ویتانا عرضه شده توسط شرکت توسعه پخش بارگام بانژ می باشد.

گروه صنایع غذایی ویتانا (سهامی عام) اولین تولید کننده بیسکویت و نان صنعتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۳۲ آغاز کرده و یکی از محبوب ترین و با ارزش ترین نام های تجاری ایرانی به شمار می رود.

برند ویتانا اولین شرکتی است که تاریخ مصرف بر روی محصولات خود درج نموده و به این ترتیب در مسیر سلامت محوری گام های نخست خود را برداشته است و اکنون نیز دارای گواهی صنعت سلامت محور از جشنواره ملی صنعت سلامت محور می باشد. همچنین شرکت ویتانا اولین شرکت دارای گواهی استاندارد در مواد غذایی می باشد. در سال های گذشته، شرکت ویتانا از طرف مخاطبین به عنوان برند محبوب مردمی انتخاب شده است. این برند اکنون دارای سبد برند کاملی است که مجموعه ای از محصولات را در برمی گیرد.

قابل عنوان است که گروه صنعتی ویتانا به عنوان اولین تولیدکننده بیسکوییت و نان صنعتی و همچنین اولین دارنده گواهی استاندارد مواد غذایی در ایران نیز می باشد.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

بیسکویت مادر یکی از خوش نام ترین نام های قدیمی خوراکی است که هنوز هم در ذهن ایرانی ها طنین انداز است.

بیسکویت یکی از مهم ترین فرآورده های آرد است که به علت آسانی در تهیه و نگه داری و مصرف، تولید آن بسیار متنوع و زیاد است.

یکی از خواص منحصر به فرد بیسکوییت، ماندگاری بالای این خوراکی است. این محصول با حجم کمی که دارد به خوبی پخته و به دلیل رطوبت پایین دچار کپک زدگی و فساد میکروبی زودرس نمی شود.

بیسکوییت از موادی چون آرد گندم، شکر، تخم مرغ، روغن جامد، شیر و برخی افزودنی های دیگر تهیه می شود. بیش تر بیسکویت ها پرکالری و بسته به مواد افزودنی به آنها مغذی می باشند.

بیسکویت مادر در مکانی کاملا استریل و بدون دخالت دست تولید می گردد. خمیر بیسکوییت آماده شده پس از گذر از قالب فرم دهی در مدت زمان ۴۰ دقیقه کاملا مغز پخت می شود. پس از پخت توسط سیستم های خنک کننده ، سرد و به صورت کاملا مکانیزه بسته بندی شده و به انبار منتقل میگردد تا آماده عرضه به بازار شود

مکمل تغذیه ای

برند مادر به عنوان یک مکمل تغذیه ای در کنار شیر مادر برای نوزادان بزرگتر از ۶ ماه تعریف شده است که با توجه به مواد تشکیل دهنده، محصولی سالم و دوست‌دار سیستم گوارشی در تمام سنین به حساب می‌آید.

رشد بهتر کودک

محصولات ویتانا حاوی ویتامینهای محلول در چربی و ویتامینهای گروه B برای رشد بهتر کودکان هستند.

هضم آسان

به سبب استفاده از اسیدهای چرب غیر ترانس به عنوان یک میان وعده بسیار عالی با هضم آسان برای همه سنین به خصوص کودکان و افراد با معده های حساس می باشد

مواد غذایی مفید

محصولات ویتانا حاوی جوانه گندم، حاوی فیبر محلول و سرشار از اسیدهای آمینه ضروری هستند.