لوته لتس بی

دانلود کاتالوگ

Lotte Letsbe

لوته لتس بی

دانلود کاتالوگ

قهوه بعد ازآب پرطرفدارترین و محبوبترین نوشیدنی دردنیاست و با داشتن طعم مطبوع و دلپذیرخود طرفداران بسیاری را ازابتدای شناخته شدن تا کنون دارد علاوه براین قهوه بعد از نفت دومین کالای پرتجارت درجهان به شمار می رود.

حدود ۴۰ درصد از قهوه ی دنیا درکشوربرزیل تولید شده و کشورهای آمریکا، آلمان و فرانسه بیشترین مصرف قهوه را دردنیا دارند.

قهوه به علت داشتن کافئین بالا و خاصیت انرژی بخشی که دارد نوشیدنی سالمی است و همه روزه تعداد بیش ازسه میلیارد فنجان قهوه درجهان نوشیده می شود.این محصول به شکل های مختلفی بسته به طعم وعطرموردنظر خود وجود دارد وبرحسب تنوعی که دارد تقریبا هرگونه سلیقه ای را تامین می کند.

شرکت توسعه و پخش بارگام بانژ با عرضه انواع قهوه های لوته  دربسته بندی های بهداشتی و مناسب مدتهاست در این بازارایفای نقش میکند با مصرف این قهوه ها طعم واقعی و اصیل قهوه را تجربه نموده و از طرفداران پروپاقرص آن بشوید.

اگر روز پرمشغله ای را داشته اید با نوشیدن یک فنجان قهوه تمام خستگی روز را از تن بدر کنید.

قهوه انواع مختلفی دارد، مانند قهوه ترک، امریکانو، اسپرسو،‌ موکا، فراپاچینو، کاپوچینو، لاته و… که بر حسب سلیقه شما در ترکیب با خامه، بستنی ،شکر، شیر، آبلیمو یا دارچین طعم دلپذیرتری هم خواهد داشت.

اگر زمان کافی برای تهیه قهوه ندارید، می توانید پودرقهوه فوری مثل کاپوچینو یا نسکافه را در آب جوش ریخته و از طعم و بوی دلچسب آن لذت ببرید.قهوه های فوری در ترکیب با آب جوش مواد عطری و رنگی خود را آزاد نموده و قابل استفاده می شوند.

البته قهوه فقط در ترکیب با آب جوش مصرف نمی شود بلکه ترکیب آن با یخ ، قهوه سرد یا همان آیس کافی بوده که طرفداران مخصوص به خود را دارد.

توجه داشته باشید که قهوه نباید درمعرض هوای آزاد قراربگیرد زیرا علاوه بر ویتامین های خود ، حالت طبیعی و عطرآگین خود را از دست داده و پوک می شود.

مبارزه با بیماری ها

قهوه خطرات ناشی از بیماری های آلزایمر، پارکینسون ودیابت را کاهش داده و با بیماریهای قلبی و کبد مبارزه می کند همچنین از پوسیدگی دندان جلوگیری نموده و به بهبود جریان خون کمک می کند. خوب است بدانید که مصرف قهوه از چین وچروک پوست جلوگیری میکند.

رفع سردرد

قهوه سردرد را برطرف نموده و با داشتن کافئین که ماده ای محرک وانرژی زاست ، ضدافسردگی و نشاط آورشناخته شده است.

قهوه و لاغری

قهوه ارزش غذایی بالایی دارد و با افزایش چربیسوزی به لاغری و کاهش وزن بدن کمک میکند از همین رو توصیه می شود پیش از انجام ورزش یک فنجان قهوه بنوشید.

افزایش تمرکز

قبل از شروع روز کاری خود یا پیش از درس خواندن یک فنجان قهوه بنوشید تا تمرکزتان را حفظ کنید ، قهوه میزان تمرکز شما را در حین انجام کارها افزایش می دهد.