Lotte Let's Be Coffee

قهوه لوته لتس بی

کاتالوگ لوته لتس بی

Lotte Let's Be Coffee extract

عصاره قهوه لوته لتس بی

دانلود کاتالوگ لوته لتس بی

عصاره قهوه لوته لتس بی

عصاره قهوه های لوته لتس بی در بسته بندی های بهداشتی و مناسب توسط شرکت توسعه پخش بارگام بانژ عرضه میگردد.
قهوه بعد از آب پرطرفدارترین و محبوبترین نوشیدنی دردنیاست و با داشتن طعم مطبوع و دلپذیر خود طرفداران بسیاری را از ابتدای شناخته شدن تا کنون دارد علاوه براین قهوه بعد از نفت دومین کالای پرتجارت درجهان به شمار می رود.

حدود ۴۰ درصد از قهوه ی دنیا درکشور برزیل تولید شده و کشورهای آمریکا، آلمان و فرانسه بیشترین مصرف قهوه را دردنیا دارند.

قهوه به علت داشتن کافئین بالا و خاصیت انرژی بخشی که دارد نوشیدنی سالمی است و همه روزه تعداد بیش از سه میلیارد فنجان قهوه درجهان نوشیده می شود.این محصول به شکل های مختلفی بسته به طعم و عطر موردنظر خود وجود دارد و برحسب تنوعی که دارد تقریبا هرگونه سلیقه ای را تامین می کند.

 با مصرف این قهوه ها طعم واقعی و اصیل قهوه را تجربه نموده و از طرفداران پروپاقرص آن بشوید

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

اگر روز پرمشغله ای را داشته اید با نوشیدن یک فنجان قهوه تمام خستگی روز را از تن بدر کنید.

قهوه انواع مختلفی دارد، مانند قهوه ترک، امریکانو، اسپرسو،‌ موکا، فراپاچینو، کاپوچینو، لاته و… که بر حسب سلیقه شما در ترکیب با خامه، بستنی ،شکر، شیر، آبلیمو یا دارچین طعم دلپذیرتری هم خواهد داشت.

اگر زمان کافی برای تهیه قهوه ندارید، می توانید پودر قهوه فوری مثل کاپوچینو یا نسکافه را در آب جوش ریخته و از طعم و بوی دلچسب آن لذت ببرید.قهوه های فوری در ترکیب با آب جوش مواد عطری و رنگی خود را آزاد نموده و قابل استفاده می شوند.

البته قهوه فقط در ترکیب با آب جوش مصرف نمی شود بلکه ترکیب آن با یخ ، قهوه سرد یا همان آیس کافی بوده که طرفداران مخصوص به خود را دارد.

توجه داشته باشید که قهوه نباید درمعرض هوای آزاد قراربگیرد زیرا علاوه بر ویتامین های خود ، حالت طبیعی و عطرآگین خود را از دست داده و پوک می شود.

مبارزه با بیماری ها

قهوه خطرات ناشی از بیماری های آلزایمر، پارکینسون ودیابت را کاهش داده و با بیماریهای قلبی و کبد مبارزه می کند همچنین از پوسیدگی دندان جلوگیری نموده و به بهبود جریان خون کمک می کند.

رفع سردرد

قهوه سردرد را برطرف نموده و با داشتن کافئین که ماده ای محرک وانرژی زاست ، ضدافسردگی و نشاط آور شناخته شده است.

قهوه و لاغری

قهوه ارزش غذایی بالایی دارد و با افزایش چربیسوزی به لاغری و کاهش وزن بدن کمک میکند از همین رو توصیه می شود پیش از انجام ورزش یک فنجان قهوه بنوشید.

افزایش تمرکز

قبل از شروع روز کاری خود یک فنجان قهوه بنوشید تا تمرکزتان را حفظ کنید ، قهوه میزان تمرکز شما را در حین انجام کارها افزایش می دهد.