Ghonche Oil

روغن غنچه

دانلود کاتالوگ روغن غنچه

Ghonche Oil

روغن غنچه

دانلود کاتالوگ روغن غنچه

روغن غنچه

روغن غنچه موقع آشپزی خونه رو پر میکنه از یه عطر خوب که واقعا از آن لذت می برید علاوه بر این طعم غذاها رو هم خاص و متفاوت می‌کند

مصرف روغن در پخت غذاهای ما ایرانی‌ها بسیار باب و مورد استفاده ی روزانه است. ما برای تهیه انواع برنج، خورشت، کباب، سالاد و… از انواع روغن استفاده می‌کنیم.

روغن از جمله محصولاتی است که جزو سبد اصلی غذای خانوار قرار میگیرد و انواع مختلفی دارد.

شرکت توسعه پخش بارگام بانژ عرضه کننده روغن غنچه ، یکی از برندهای روغن خوراکی در بازار ایران است.

روغن غنچه هر سه نوع روغن جامد، مایع عادی و مایع سرخ کردنی را تولید می کند. این روغن با کیفیت مناسب ،عملکرد خوب و عطر و طعم دلپذیر توانسته بخشی از بازار روغن های خوراکی را در اختیار خود بگیرد.

محصولات روغن غنچه بدون پالم و زیروترانس است و برای سلامتی انسان مضر نمی باشند. منشا مایع این روغن ، گیاهان آفتابگردان، کانولا و ذرت است. محصولات سرخ کردنی غنچه نیز در دو نوع زیروترانس و بدون پالم تولید می شوند.شرکت غنچه با استفاده از تکنولوژی جدید و دستگاه های پیشرفته ی به روز توانسته است قدم بزرگی در تولید روغن های مصرف خانوار بردارد و در جهت سالم سازی هرچه بیشتر این محصول کاربردی تلاش لازم را به عمل آورد.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

محصولات روغن خوراکی غنچه در دو نوع مایع و جامد وجود دارد و به انواع روغن آفتابگردان مولتی ویتامین که حاوی ویتامین های E, A, D3 بوده و همچنین سرشار از اسیدهای چرب امگا ۶ و ۹ بدون کلسترول و بدون ترانس است.

روغن کانولای مولتی ویتامین که دارای کمترین اسیدهای چرب اشباع در بین روغنهای گیاهی بدون کلسترول و بدون ترانس می باشد. روغن سرخ کردنی کم جذب زیرو ترانس مخلوطی از روغن های گیاهی مقاوم به حرارت و کاملا مناسب سرخ کردن مواد غذایی با حداقل جذب روغن می باشد.روغن سرخ کردنی بدون پالم، بدون کلسترول و بدون ترانس کاملا زلال و شفاف و خالص و گیاهی است.روغن مخلوط بدون کلسترول و بدون ترانس حاوی ویتامین E و سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ و ۶ است. روغن نیمه جامد امگا با بافت مناسب و یکنواخت ۱۰۰% خالص تهیه شده از روغن های گیاهی بدون کلسترول و بدون ترانس است. روغن آفتابگردان توکوفرول حاوی آنتی اکسیدان طبیعی ، ۱۰۰% خالص تهیه شده از دانه های روغن های گیاهی حاوی ویتامین A ,E ,D3 و سرشار از اسیدهای چرب امگا ۶ و ۹ بدون کلسترول و بدون ترانس است.روغن سرخ کردنی اسمارت بالانس دارای مقاومت حرارتی بالاتر نسبت به نمونه های مشابه بدون کلسترول و بدون ترانس و حاوی روغن زیتون است.

روغن ذرت غنچه ۱۰۰% خالص تهیه شده از جوانه ذرت و سرشار از اسیدهای چرب امگا ۶ و ۹ حاوی فیتواسترل بدون کلسترول و بدون ترانس است.

تنظیم کلسترول

روغن‌های مایع مانع از جذب کلسترول توسط خون می‌شوند. در صورتی که کلسترول خون بالا باشد، می‌تواند در رگ‌ها رسوب کرده و عوارض جدی را برای قلب در پی داشته باشد.

چربی مفید

روغن های گیاهی از فشرده سازی گیاهان بدست می آید و این چربی مفید بدست آمده نقش مهمی در سلامت بدن دارد و علاوه بر این انرژی موزد نیاز روزانه بدن را تامین میکند.

استفاده مطمئن

با وجود داشتن چربی مناسب و غنی شده از ویتامینها استفاده از این روغن ها مطمئن تر بوده و در بسیاری موارد موثر در سلامتی هم هست.

ترمیم پوست

با داشتن آنتی‌اکسیدان در ساختار ترکیبی خود و محافظت از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد به ترمیم بافت‌های پوست و تسریع فرآیند بهبود زخم ها کمک میکند.