Bita cellulose

سلولزی بیتا

کاتالوگ سلولزی بیتا

Bita cellulose

سلولزی بی تا

دانلود کاتالوگ سلولزی بیتا

سلولزی بی تا

سلولزی بی تا که از پرمصرفترین کالاها می باشد و نیازهای مختلف مشتریان را از هر قشری و در همه جا تأمین می نماید، توسط شرکت توسعه و پخش بارگام بانژ عرضه میگردد.

 سلولزی بی تا از جمله دستمال کاغذی‌های معمولی، حوله‌های کاغذی، دستمال جعبه‌ای و جیبی، دستمال توالت و … به منظور راحتی کار و تسریع در امور تهیه شده و به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مصرف و ضایعات را به حداقل برسانند.

کالاهای بهداشتی، تاثیر بسیار بالایی روی سلامتی بدن دارند. چرا که انواع محصولات بهداشتی تماس مستقیمی با پوست دارند.

بنابراین برای حفظ سلامتی پوست و بدن، استفاده از محصولات بهداشتی سلولز دار که یکی از پرمصرفترین کالاها به شمار می روند امری ضروریست.

دستمال توالت های سلولزی بی تا در هنگام تماس با پوست و یا خیس شدن، پودر نشده و قدرت جذب بالایی را دارا هستند. همچنین بافت نرم، لطیف و ضد حساسیت این محصولات از ایجاد هرگونه آسیب یا حساسیت در هنگام تماس با پوست جلوگیری می کند.ساختار دستمال کاغذی های سلولزی کاملا طبیعی و گیاهی بوده و مهمترین خصوصیات دستمال کاغذی سلولزی، کشش طولی و عرضی، قدرت جذب بالا و لطافت بافت دستمال می باشد.از طرف دیگر استفاده از دستمال کاغذی گزینه بهتری نسبت به دستمال های پارچه ای می باشد؛ زیرا با وجود دستمال کاغذی نیازی به استفاده از دستمال های پارچه ای نیست و باکتری ها فرصت تجمع در آن را پیدا نمی کنند.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

در سال‌های اخیر در منزل و بیرون از خانه شاهد استفاده‌های مختلفی از دستمال کاغذی بوده‌ایم و می‌دانیم که برای کارهای مختلف بهداشتی چقدر مفید هستند.

می‌توان این محصول را در مکان‌های مختلف از جمله در جیب، در کیف‌های دستی ، داخل ماشین، در اتاق خواب، اتاق پذیرایی، حمام، توالت و … مشاهده کرد. حتی هنگام سرماخوردگی، حساسیت‌های فصلی، مراسم عزاداری و عروسی، آرایشگاه‌های مختلف و موقعیت‌های گوناگون دیگر استفاده از دستمال کاغذی‌ها جزء ضروریات محسوب می‌شود.

در اتاق‌های روشویی، دستمال کاغذی جزء استانداردترین وسایل بهداشتی است که در همه جا (از هتل‌های چند ستاره تا مکان‌های عمومی) استفاده می‌شود.

همه این محصولات از جمله دستمال کاغذی‌های معمولی، حوله‌های کاغذی، دستمال جعبه‌ای و جیبی، دستمال توالت و … به منظور راحتی کار و تسریع در امور تهیه شده و به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مصرف و ضایعات را به حداقل برسانند.

همراه با رشد فناوری روز به‌ روز مجموعه‌ی گوناگونی از دستمال کاغذی‌ها تهیه می‌شوند که نیازهای مختلف مشتریان را از هر قشری و در همه جا تأمین ‌کنند.

بهداشتی بودن

با استفاده از دستمال کاغذی، می‌توان از انتقال باکتری‌ ها و عفونت‌ها به محیط و افراد جلوگیری کرد و به حفظ بهداشت و سلامتی کمک کرد.

قیمت مناسب

با توجه به مصارف بالا و گوناگون دستمال کاغذی و ضرورت استفاده از آن خوشبختانه قیمت آن بالا نبوده و قابل تهیه توسط افراد است.

نرم و لطیف بودن

بافت نرم و لطیف دستمال کاغذی باعث می‌شود استفاده از آن در تمیز کردن صورت، دست‌ها و سایر قسمت‌های حساس بسیار راحت و ملایم باشد.

کاربردی بودن

دستمال کاغذی بشدت کاربردی است در تمامی موقعیت ها و مکان ها و همیشه به آن احتیاج خواهید داشت.