Hair remover cream

کرم موبر تیزبر

دانلود کاتالوگ کرم موبر

Hair remover cream

کرم موبر تیزبر

دانلود کاتالوگ کرم موبر

کرم موبر تیزبر

 کرم موبر تیزبر عرضه شده توسط شرکت بارگام بانژ با کیفیت مناسب می باشد. برای موبری سریعتر و راحت تر همراه با ایجاد لطافت در پوست ، این محصول تولید و ارائه می شود .بعضی از بانوان برای برطرف کردن موهای صورت و دست، استفاده از کرم موبر تیزبر را ترجیح می دهند

فرمولاسیون منحصر بفرد این به گونه ای است که موهای کلفت و نازک را از بین برده و به پوست صدمه ای نمی زند. در موزدایی با استفاده از کرم موبر تیزبر , موها از ناحیه ای عمیق تر از سطح پوست در قسمت فولیکول کنده می شوند و به همین علت مدت زمانی طول می کشد تا موها مجددا بلند شوند و سطح پوست زبر شود

برای برطرف کردن موهای زائد شیوه های گوناگونی مثل استفاده از ژیلت، وکس، اپیلاسیون و لیزر وجود دارد ولی این شیوه ها امکان دارد التهاب و قرمزی پوست را به دنبال داشته باشد.

کرم های موبر تیزبر برای کسانی که پوست حساس تری دارند، شیوه بی ضررتری محسوب می شود و می تواند سطح پوست را صاف و نرم کند.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

این کرم در عین کارایی بالا و موبری در حداقل زمان، بسیار ملایم بوده و باعث ایجاد سوزش و تحریک بر روی پوست نمی شود. فرمولاسیون منحصر بفرد این کرم به گونه ای است که موهای کلفت و نازک را از بین برده و به پوست صدمه ای نمی زند.

در موزدایی با استفاده از کرم موبر تیزبر , موها از ناحیه ای عمیق تر از سطح پوست در قسمت فولیکول کنده می شوند و به همین علت مدت زمانی طول می کشد تا موها مجددا بلند شوند و سطح پوست زبر شود.

مویی که رشد می کند و از پوست خارج می شود نیز نرم بوده و مشکلاتی مثل رویش مو زیر پوست و ایجاد جوش و التهاب نیز با این فرآورده به وجود نمی آید.

در تهیه این کرم از هیدروکسید پتاسیم و سدیم به علت اثر التهاب زایی آنها استفاده نشده است.

ماده مؤثره این فرآورده مخلوطی از تیوگلیکولات کلسیم و سدیم است که به درون ساقه مو نفوذ کرده و پیوندهای دی سولفید را در کراتین حل می کند و موجب از بین رفتن ساختمان مو می گردد بطوری که با اعمال کمترین نیروی مکانیکی مثل کشیدن یک پارچه نمدار بر روی موضع موها به راحتی از سطح پوست جدا می شوند.

استفاده آسان

استفاده از کرم های موبر بسیار ساده و آسان است و بدون اتلاف وقت و بدون هیچ دردسر سوزش یا التهابی می توانید موهای زائد را از بین ببرید.

مقرون به صرفه

از این کرم ها می توانید به مدت چند ماه طبق احتیاج خود استفاده کنید بنابراین کرم موبر محصولی کاملا مقرون به صرفه محسوب می شود.

کم نمودن سرعت رشد مو

اگر به طور مداوم برای از بین بردن موهای زائد بدن خود از این محصولات استفاده کنید، ریشه موهای شما به مرور زمان، نازک شده و تعداد آنها نیز کاهش می یابد.

صافی سطح پوست

کرم های موبر برای کسانی که پوست حساس تری دارند، شیوه بی ضررتری محسوب می شود و می تواند سطح پوست را کاملا صاف و نرم و یکدست نماید.