Delpazir Products

محصولات دلپذیر

کاتالوگ محصولات دلپذیر

Delpazir Products

محصولات دلپذیر

دانلود کاتالوگ محصولات دلپذیر

محصولات دلپذیر

محصولات دلپذیر، جایگاه قابل قبولی در میان برند های مواد غذایی دارد.شرکت کدبانو که به مدت بیش از ۷ دهه در زمینه صنایع غذایی فعالیت دارد محصولات دلپذیر را وارد بازار نموده است.

محصولات دلپذیر یکی از محبوبترین برند های سوپرمارکتی و جزء پیشگامان تولید انواع سس و مربا در ایران و حتی خاورمیانه می باشد که اکثر افراد تجربه خرید و استفاده از محصولات این شرکت را داشته اند.

محصولات دلپذیر شامل انواع سس های گرم مانند کچاب و سس گوجه ی معمولی ، انواع سس سرد مانند سس سالاد و سس مایونز، انواع کنسروهای غیر گوشتی مانند کنسرو مایه ی ماکارونی و کنسرو خوراک بادمجان و لوبیا چیتی،کنسرو عدسی،کنسرونخودفرنگی،کنسرو ذرت و … در بسته بندی های مناسب برای مصرف خانوار و یا گالنی می باشد.

همچنین انواع شور و ترشی و رب و پوره گوجه فرنگی انواع تن ماهی، سوپ ها باقلاقاتق و میرزا قاسمی از دیگر محصولات دلپذیر می باشد.

محصولات دلپذیر از سال ۱۳۹۶ به صورت ۴ سال پیاپی برند محبوب مصرف کننده بوده است.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

سس مایع غلیظی است که از چاشنی‌های بسیار محبوب غذا به شمار می رود و در دنیا طرفداران بسیاری دارد و از چاشنی هایی است که مزه ی غذا را بسیار لذیذ می‌کند، استفاده ی درست و بجا از انواع سس در کنار غذا، مزه ی غذا را کامل می‌کند و به آن عطر و طعم دلپذیر همراه با ظاهری فوق العاده می دهد.

سلیقه افراد در انتخاب سس ها گوناگون است، تعدادی علاقه شدیدی به سس‌ های تند و فلفلی دارند، عده ای دیگر سس‌ های شیرین را برای غذا انتخاب می‌کنند، برخی هم طرفدار سس‌ های گوجه‌ای و مایونز هستند.

برای غذاهای شیرین یا شور می توان از سس ها استفاده نمود.سس ها انواع مختلفی دارند که ممکن است مثل سس مایونز به صورت سرد تهیه و سرو بشوند یا ممکن است بصورت مخصوص در رستوران ها توسط آشپز تهیه شده باشند.

سس مایونز یکی از محبوب ترین سس های جهان است و در سرتاسر دنیا همراه با سبزیجات و سالادهای سرد طعمی فوق العاده لذیذ برای غذا به وجود می آورد و به سس اصلی ساندویچ های سرد تبدیل شده است.

سلامت موها

سس برای درمان موهای بی‌طروات و وز خوب است. برخی افراد برای نرم و ابریشمی کردن موها از سس مایونز به عنوان نرم کننده استفاده می‌کنند. گذاشتن مایونز روی ریشه مو، مو را تقویت کرده و آن را براق می‌کند.

حاوی ویتامین

کچاپ یک چاشنی کم کالری تهیه شده از گوجه‌فرنگی، سرکه، نمک، فلفل و ادویه است. هر قاشق غذاخوری از آن حاوی ویتامین‌های A و C است.

نرمی پوست

مایونز به نرمی پوست کمک می‌کند و می‌توان آن را روی پوست به ویژه پوست صورت گذاشت. مایونز، پوست را نرم، درخشان و سالم می‌کند.

کنترل وزن

سس تند متابولیسم بدن را ساعت ها پس از خوردن غذا افزایش می دهد که این امر می تواند وزن را کنترل کرده و از چاقی جلوگیری کند.