Rakhsh shampoo

شامپو رخش

کاتالوگ شامپو رخش

Rakhsh shampoo

شامپو رخش

دانلود کاتالوگ شامپو رخش

شامپو رخش

شامپو رخش یکی از محصولات پرطرفدار عرضه شده در بارگام بانژ می باشد که مناسب برای انواع موها با پاک کنندگی مناسب پوست و موی سر است. شامپو تخم مرغی رخش غنی از لیستین بوده که باعث براقی و درخشندگی مو می گردد و به سالم ماندن مو کمک می‌کند و برای افرادی که موهای کم پشتی دارند می تواند موهای ضخیمی را به ارمغان آورد.
در واقع بهترین شامپو همیشه گران‌ترین نیست. چیزی به‌ عنوان بهترین شامپو وجود ندارد؛ بلکه هر فرد باید محصول مناسب خود را انتخاب کند. بهترین و مناسب‌ ترین شامپو محصولی است که بعد از استفاده از آن موها دچار خشکی و زبری نشوند. باید توجه داشته باشید که شامپوی نامناسب یا استفاده‌ی نامناسب از شامپو ممکن است سبب آسیب‌دیدگی بافت مو شود.

یک جادوی طبیعی برای سلامتی موها تخم مرغ است. تخم مرغ سرشار از پروتئین است. این پروتئین برای تقویت ساقه مو مهم است. زیرا استحکام و بافت مناسب را به مو اضافه می‌کند. و باعث براق شدن و سالم ماندن مو می شود.

جالب است بدانیم موی ما به میزان ۸۰٪  از پروتئین تشکیل شده است. که با نام کراتین شناخته می شود. زمانی که از تخم مرغ بر روی موها استفاده می کنیم، پروتئین موهای آسیب دیده را تقویت می کند و باعث قوی شدن موها می شود.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.


می‌دانیم که تخم مرغ سرشار از پروتئین است. این پروتئین برای تقویت ساقه مو مهم است. زیرا استحکام و بافت مناسب را به مو اضافه می‌کند. همچنین تخم مرغ مملو از ویتامین A ،D ،E ،۱۲B، ید، سلنیوم و اسید پانتوتنیک است. همه این ویتامین‌ها در ساخت شامپو تخم مرغی جدید استفاده شده و به براق و سالم ماندن مو کمک می‌کنند.

همچنین زرده تخم مرغ مملو از چربی‌های سالم است. این مسئله به شما کمک می‌کند تا رطوبت مناسب را به موی خود برسانید. موی ما به میزان ۸۰٪ از پروتئین تشکیل شده است. در نتیجه، استفاده از تخم مرغ که غنی از پروتئین است، می‌تواند پروتئین از دست رفته مو را بازگردانی کند. این امر باعث می‌شود موی ما قوی‌تر شود و در برابر حرارت و آلودگی‌ها، مقاومت بیشتری داشته باشد.

شامپو تخم مرغی جدید با فرمولاسیون مناسب، ویتامین مهمی به نام «بیوتین» را در خود دارد. این ویتامین اغلب به عنوان «ویتامین رشد مو» شناخته می‌شود. جذب سریع این ویتامین به مو کمک می‌کند تا تمیز، براق و سالم باشد. به علاوه باعث درخشش و حجم‌دهی شگفت‌انگیز به موهای نرم و لطیف شما می‌شود.

حاوی لیسیتین

تخم مرغ یک روغن طبیعی دارد که سر ما به طور طبیعی آن روغن را تولید می کند تا موهای سالمی داشته باشیم. شامپوها این روغن طبیعی را از بین می برند پس در مصرف آن ها زیاده روی نکنید.

نرم کنندگی

فولیکول ها و پس سر تمامی پروتئین تخم مرغ را جذب می کند و موها قوی تر و نرم تر می شوند. موهای نرم شده کمتر در شانه گیر می کنند و همینطور کمتر شکسته شده، پیچ خورده و در نهایت سالمتر می شوند.

پروتئین

پروتئین در زرده و سفیده تخم مرغ یافت می شود. 70 درصد موهای ما از پروتئین ساخته شده است، که با نام کراتین شناخته می شود. زمانی که از تخم مرغ بر روی موها استفاده می کنیم، پروتئین آسیب دیده موها را تقویت می کند و باعث قوی شدن موها می شود.

قیمت مناسب

شامپو تخم مرغی رخش با توجه به کیفیت بالایی که دارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.