Depilatory powder Tizbar

پودر موبر تیزبر

دانلود کاتالوگ پودر موبر تیزبر

Depilatory powder Tizbar

پودر موبر تیزبر

دانلود کاتالوگ پودر موبر تیزبر

پودر موبر تیزبر

 پودر موبر تیزبر محصول شرکت تیزبر کمرد می باشد که این محصول در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با ساختار و کیفیت مناسب تهیه و تولید شده و توسط شرکت توسعه پخش بارگام بانژ عرضه می گردد.

پودر موبر که به آن حنای زرد یا نوره یا واجبی هم گفته می‌شود، فراورده‌ای پودری‌ شکل به رنگ سفید است که از آمیخته شدن آهک و زرنیخ درست می‌شود و از آن برای مو زدایی بدن استفاده می‌شود.

پودر موبر پودری است که خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی دارد و جهت از بین بردن موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرد. از مواد تشکیل دهنده آن می توان آهک و زرنیخ را نام برد. نوره به پودر موبر قدیمی گفته می شود که دارای خواص فوق العاده ای است، در واقع نوره به دلیل وجود ماده آرسنیک موجود در آن مانند تاثیرات شیمی درمانی عمل می کند.

موبرها یکی از روشهای آسان برای از بین بردن موهای زائد هستند، اما موها را از ریشه خارج نمی کنند بلکه به صورت سطحی از روی پوست عمل می کنند. رشد مجدد موها معمولا از دو تا سه روز بعد آغاز می شود.

فروش این محصول در بارگام بانژ متوقف شده است. محصول جایگزین انتخاب کنید.

واجبی گذاشتن حتی یک روز در میان هم مفید است و اشکالی ندارد اما متعارف آن ۱۵ روز یک بار است. زدودن موهای زائد بدن با استفاده از واجبی، جدای از مسأله پاکیزگی آن، خواص زیادی دارد که در طب سنتی به مصرف آن سفارش شده است.

رنگ پوست را شاداب و با طراوت می کند و عوارض پس از مصرف همچون تیرگی پوست را در بر ندارد.

از مهم‌ترین خاصیت واجبی برای صورت رفع موهای صورت است. از دیگر خواص نوره برای صورت می توان به خاصیت لایه برداری و سفید کنندگی پوست و صورت اشاره کرد.

همچنین قابل ذکر است که مواد آن صد درصد طبیعی می باشد، هیچ گونه عارضه پوستی ندارد و بی ضرر است.

بعد از استفاده از بعضی وسائل موبر مانند تیغ، نوک موها به حالت دو شاخه می شود و در زمان رشد مجدد مو باعث گیر کردن آن در زیر پوست شده و در نتیجه به وجود آمدن دانه و جوش می شود که استفاده از پودر موبر طبیعی سر موها را نرم و یک شاخه می کند و در زمان رشد هیچ گونه مشکل دانه زدن و جوش در زیر پوست را نخواهید داشت.

لایه بردار پوست

پودر موبر، علاوه بر خاصیت رفع موهای زائد و ضد عفونی کنندگی ، موجب کم شدن موهای بدن می شوند. از دیگر خواص پودر موبر میتوان به خاصیت لایه برداری و سفید کنندگی پوست اشاره کرد.

پیشگیری از رماتیسم

در کتب طبی قدیم آمده است استفاده از نوره یا واجبی و به عبارت امروز پودر موبر موجب می شود که فرد هرگز دچار رماتیسم نشده و سرطان خون نگیرد.

پیشگیری از سرطان

استفاده از واجبی پیشگیری کننده از سرطان پوست است، خانمها اگر در هنگام استفاده از آن کمی از آن را برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل استفاده کنند هرگز به سرطان سینه مبتلا نمی شوند.

درمان قارچ های پوستی

- کلیه قارچهای پوستی را که در نقاط مرطوب بدن رشد می کنند را از بین می برد و این قارچهای ذره بینی را با نوره طبیعی می توان از بین برد.