محصولات نوشیدنی آوادو

شرکت توسعه و پخش بارگام بانژ با در دست داشتن نمایندگی نوشیدنی های تخم شربتی  شرکت «روجاگسترسارینا» که مالک نام تجاری برند «آواد‌و»  می باشد اقدام به عرضه مستقیم این محصولات در بازار می نماید. این شرکت در سال۱۳۹۱ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. رویکرد این شرکت تولید و توزیع محصولات با کیفیت در زمینه مواد غذایی می باشد.

آبمیوه های گازدار ، آلوئه ورا ، آبمیوه های تخم شربتی (همراه با بذر ریحان) ، آبمیوه هایی با تکه های نارگیل از تولیدهای این شرکت می بادش که توسط توسعه و ئخش بارگام بانژ عرضه می گردد. در روزهای گرم سال، به‌خصوص فصل تابستان، نوشیدن شربت‌هایی که بتوانند عطش و گرمازدگی را رفع کنند، بسیار مهم است. شربت‌های اصیل و سنتی ایرانی بسیاری همچون شربت خاکشیر، شربت آلبالو و شربت تخم شربتی از دیرباز برای رفع عطش مصرف می‌شدند و کماکان در میان ایرانیان، بسیار محبوب هستند.

شربت تخم شربتی از ترکیب آب، تخم شربتی، شکر، گلاب و یخ درست می‌شود و یکی از رایج‌ترین افزودنی‌ها به این شربت، زعفران دم‌کرده غلیظ است. تخم شربتی پس از حل شدن در آب، به‌صورت ژله‌ای درمی‌آید که برای رفع عطش، بسیار مفید است. البته شربت تخم شربتی، فواید بسیار دیگری نیز دارد.تخم شربتی نوعی گیاهی خودرو بومی هند و منطقه مدیترانه، یک ساله و شبیه به ریحان است که برگ‌ها و تخم‌های ریزتری دارد. ساقه‌های گیاه تخم شربتی مربع شکل و رنگ گل آن، مایل به قرمز و صورتی است. این گیاه در اوایل فصل بهار در کوهستان‌ها و بیابان‌ها می‌روید.

گزارش تحلیل محصول تیم بازرگانی

سوالات متداول در مورد محصولات نوشیدنی آواد

نحوه سفارش محصولات نوشیدنی آواد چگونه است؟

با واحد فروش شرکت پرشین بانژ تماس بگیرید و اطلاعات به روز را دریافت کنید.

نحوه پرداخت خرید محصولات به چه صورت میباشد.

پس از عقد قرارداد با شرکت بارگام بانژ نحوه پرداخت برحسب هماهنگی با مشتری اعلام میگردد.

آیا می توان برای این محصول به صورت نمایندگی عقد قرارداد کنیم؟

بله این امکان وجود دارد و تنها کافیست با بخش مویرگی وبسایت بارگام بانژ تماس بگیرید.